הבלוג של danielaronen

danielaronen

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מינואר 2016

17/03/2016

חברת אבטחה

בימים נוראים כמו אלו, כאשר ביטחוננו וביטחון ילדינו מוטלים בספק באופן יום יומי ולא פוסק, אנו מבינים כעת את חשיבות האבטחה במדינתנו, וכאן באות לידי ביטוי חברות האבטחה.

למה צריך חברות אבטחה?

חברת אבטחה תשמור עבורך על המבנה/עסק שלך בצורה הכי טובה שאפשר, כדי לאפשר לך שקט נפשי ולעבוד בשקט כדי להפיק מקסימום תועלת. מיותר לציין כמה חשוב כיום לשמור על הביטחון שלנו

מי בכלל צריך חברות אבטחה?

רוב הפעמים, הדרך הכי טובה לאבטח את העסק שלכם היא לשכור חברת אבטחה שתהיה בכוננות ותפעל עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. חלק מהשכרת חברת האבטחה היא להתקין מערכות אזעקה שיתריעו לחברת האבטחה על כל אירוע חריג שקורה בעסק כגון פריצה בשעות הלילה או שוד. כשמדובר במקומות רגישים כגון בתי ספר, בנקים (כמובן) או מקום להשקעות המנוהל באופן עצמאי, אבטחת העסק על ידי כך שתשכרו חברת אבטחה היא חובה. כמובן שאם מדובר בבנקים או במקומות עצמאיים, ברגע שהלקוחות יראו שהמקום מאובטח, הם באופן ישיר יקבלו רושם חיובי. בנוסף, אם אתם בעלי עסק עצמאי המתעסק בתיקי השקעות או במסחר, האבטחה של המקום לא יכולה ליפול ממאה.

איך תבחרו חברת אבטחה?

אם תפעלו על פי השלבים הבאים, רוב הסיכויים ש”תיפלו” על חברה שנחשבת טובה:

1. כמובן שהדרך היעילה ביותר לחפש חברת אבטחה בפרט וכל תחום בעולם בכלל הוא בגוגל, כשתמצאו תוצאות, התקשרו לחברות שעולות בתוצאות הראשונות, בקשו הצעת מחיר והשוו בין החברות, כדי לראות מי מגזים במחיר.                                                                                                       2. בקשו מהחברות לראות את הלקוחות הקודמים שלהם, התקשרו ללקוחות הללו, ושאלו אותם האם הם היו מרוצים בסך הכל מהחברה והאם כדאי לכם להעסיק אותה, הדבר הכי חשוב בהעסקת חברה היא לבדוק את התוצאות בשטח, ולשאול את המקור הכי אמין וניטרלי שיש.                                              3.בדקו את כוח האדם של החברה- בדקו האם העובדים של החברה מיומנים, יעילים, וכשירים לבצע את העבודה שאתם דורשים מחברת האבטחה.                                                                                                                                                                                                   4.התאימו את המחיר החברה מציעה לכם לתקציב הביטחון שאתם מקצים לשמירה.

עוד מהבלוג של danielaronen

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

עיצוב גינות

עיצוב גינות הגינה שלנו היא מקום המשרה רוגע ושלווה, ומספק המון חוויות נעימות לאורח שהותנו בבית, כשאנו מארחים אנשים, או סתם כדי להירגע ולשתות תה. לכן עיצוב גינות הינו חלק משמעותי של מראה הבית. כדי ליצור מראה נעים לעין...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה