הבלוג של דניאל לוין

daniel99

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מיוני 2014

ספר שמעיר תשוקת נעורים.

05/02/2016

 

אני אוהבת ספרים רומנטיים של גילאי העשרים. משהו בגיל הזה עושה לי טוב בבטן.

“ניצוצות חשמליים ניתזים לכל עבר”, זהו משפט מהתקציר ואני בהחלט יכולה לומר שהיו ניצוצות. נהניתי מכל רגע.

קול הוא הדמות האידיאלית בספרים מסוג זה, גם חתיך וגם קריזמטי. מסוג הדמיות שמרימות ספר, סמנתה יאנג הצליחה לייצר דמות, שדרך אגב אינה עשירה אבל בהחלט מושכת.

שאנון מקלאוד, היא בחורה מרגיזה. נהניתי ממנה מאוד, מהתהליך שהיא עברה בספר. בעיניי היא הגיעה ממקום נמוך והצליחה לעלות הכי גבוה שאפשר.

לא קראתי את הספרים בשפת מקור כך שאיני יכולה לומר הרבה על הכתיבה. מרגישים שזה תרגום ולא ישראלי, יש לי משיכה מיוחדת לספרים ישראליים.

מקווה שיתרגמו עוד ספרים של הסופרת.

מומלץ מאוד.

ahava_berechov_skotland-copy-291x396

תקציר:

כשהילד הרע הוא בעצם הגבר מהחלומות…

שאנון מקלאוד תמיד נמשכה לטיפוס “הילד הרע”, ובאופן לגמרי לא מפתיע, זה אף פעם לא נגמר טוב. אחרי שהחבר האחרון שלה הרס את חייה ואת חיי משפחתה, שאנון עוברת לעיר אחרת ומחליטה להתרחק מגברים – ובעיקר – מאלה שהיא נמשכת אליהם.

קול ווקר הוא בדיוק הטיפוס ששאנון לא רוצה לצדה: חתיך מקועקע, שרמנטי ויהיר. אלא שמתחת לקעקועים ולשירים מסתתרת גם נשמה טובה ועדינה שמחפשת אחר אהבת אמת. כשקול ושאנון נפגשים, ניצוצות חשמליים ניתזים לכל עבר. אבל קול צריך לעבוד קשה כדי לשכנע את שאנון לבטוח בו, וכשהעבר שב ורודף אותה, נראה שהפחדים עומדים להביס גם התשוקה העצומה שביניהם.

עוד מהבלוג של דניאל לוין

תצוגה מקדימה

סופרות שהן ממש שלנו!

אז בספרים אני מתעסקת. כן, כן! ספרים הם כל עולמי. אולי אני בפיגור קל אבל לאחרונה נתקלתי העולם חדש ומשובח בפייסבוק. גיליתי קבוצות של קוראות ובתוך הקבוצות נדהמתי למצוא גם סופרות. הנשים שכותבות את הספרים שאני כל כך אוהבת...

תצוגה מקדימה

סערה מדברית \ מאיה אדרי

לספר הזה ניגשתי עם חשש קל בגלל סיפור הבגידה אבל מכוון שמדובר בסופרת ישראלית החלטתי כן לקרוא אותו. טוב שכך עשיתי. אומנם יש בגידה בספר אבל זה לא הנושא המרכזי. מאיה אדרי כותבת בצורה מופלאה רגשות. תמרה, אישה לקראת גיל הארבעים...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

לחצות את האוקיינוס - זהבית טל-און

נתי (נתנאלה) תלמידת יב’ יוצאת למסע לפולין- נחושה לסגור מעגל כנינתו של ניצול שואה. היא מתכוננת היטב למסע, אך שום דבר לא מכין אותה לאריק – צעיר יפה תואר ומסתורי שמציל אותה ממצב לא נעים בוורשה. פגישה רודפת פגישה ועד מהרה היא...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה