הבלוג של דניאל לוין

daniel99

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מיוני 2014

רומן ישראלי מרגש הדומה למציאות של נשים רבות

15/09/2015

לספר הזה ניגשתי עם חשש קל בגלל סיפור הבגידה אבל מכוון שמדובר בסופרת ישראלית החלטתי כן לקרוא אותו. טוב שכך עשיתי. אומנם יש בגידה בספר אבל זה לא הנושא המרכזי.

מאיה אדרי כותבת בצורה מופלאה רגשות. תמרה, אישה לקראת גיל הארבעים הכמהה לאהבה ותשוקה. בעלה לא חי איתה את רגשותיה והיא נמצאת לבדה בסיטואציה לא פשוטה. תמרה מחליטה שאת שארית חייה תנצל לטובה ומוצאת מפלט לכתיבה. היא פותחת בלוג.

תמרה מעלה פוסטים בפייסבוק ותוך כדי כותבת ספר. יום אחד איתי שוורץ מבקש ממנה חברות בפייסבוק ואז מתחיל מסע רגשי חדש לגמרי. איתי למד עם תמרה בבית הספר והיה מושא הערצתה. עכשיו אחרי כל השנים, איתי סוחף אותה למקומות חדשים ומסעירים.

במי תבחר תמרה? בבעלה ובקן המשפחתי הבטוח או באיתי ובחיים חדשים.

הספר מתאר מציאות של נשים רבות בימינו.

מאיה אדרי כותבת בשפה נעימה, הקריאה זורמת ואת הספר הזה אפשר לבלוע ביממה.

מומלץ באהבה!

 סערה-מדברית-קדמית-291x396

תקציר:

“עוצמת את העיניים ונזכרת בו כפי שנראה אז. גבוה מאוד, בלונדיני מאוד, עיניים כחולות בלתי נשכחות, אדום ממאמץ, מיוזע… המחשבות האלה מביאות איתן תחושות לא רצויות. לא עכשיו, אחרי 25 שנה. תחושת חום מתגבשת לה בתחתית הבטן, הלב מאיץ ומקשה עליי להירדם. הייתכן שאיתי הוא התשובה למה שאני כה זקוקה עכשיו? מה אני עושה לעצמי?

משבר גיל ארבעים של תמרה גולד מותיר אותה מתוסכלת ומבולבלת מהאופן שבו ניהלה את חייה עד כה. הזוגיות עם אלון, בעלה והגבר היחיד בחייה, עוברת טלטלה קשה כשהיא מבינה פתאום שכל השנים רק נתנה מעצמה אך לא זכתה ליחס שווה, ושהשנים הטובות שלה חמקו מבין אצבעותיה ולא ישובו עוד.

בעיצומה של הסערה הרגשית שעוברת עליה, מופיע בחייה איתי שוורץ, בעבר חבר לספסל הלימודים, והיום רווק תל אביבי מצליח. השניים מצליחים לגשר על השנים שחלפו ומגלים בתוכם תשוקה ישנה שטרם מומשה. הסיפור מטלטל בין המציאות המוכרת והידועה לתמרה לבין המחוזות החדשים שאיתי סוחף אותה אליהם.

עוד מהבלוג של דניאל לוין

תצוגה מקדימה

סופרות שהן ממש שלנו!

אז בספרים אני מתעסקת. כן, כן! ספרים הם כל עולמי. אולי אני בפיגור קל אבל לאחרונה נתקלתי העולם חדש ומשובח בפייסבוק. גיליתי קבוצות של קוראות ובתוך הקבוצות נדהמתי למצוא גם סופרות. הנשים שכותבות את הספרים שאני כל כך אוהבת...

תצוגה מקדימה

לחצות את האוקיינוס - זהבית טל-און

נתי (נתנאלה) תלמידת יב’ יוצאת למסע לפולין- נחושה לסגור מעגל כנינתו של ניצול שואה. היא מתכוננת היטב למסע, אך שום דבר לא מכין אותה לאריק – צעיר יפה תואר ומסתורי שמציל אותה ממצב לא נעים בוורשה. פגישה רודפת פגישה ועד מהרה היא...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לורי - אורית פטקין

איזה מזל שקניתי את הספר הזה!!!!! מיד שהתחלתי לקרוא הבנתי שעומד להיות לי לילה לבן. זהו בהחלט לא סתם ספר אירוטי אלא אוסף רגשות שגורם לך לרצות להתפוצץ. לורי, היא הבחורה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה