הבלוג של danbulery

danbulery

עדכונים:

פוסטים: 343

החל מספטמבר 2017

כלי תחבורה חשמליים אשר פרצו לשוק התחבורה בשנים האחרונות יכולים להבטיח לכם חיסכון כלכלי אדיר ולא מעט זמן מבוזבז אותו אתם רגילים לשרוף על עומסי התנועה וחיפושי החניות. בעזרת אופניים חשמליים או קורקינטים חשמליים אתם יכולים להתנהג בחופשיות בכל רחבי העיר ברמת היעילות הגבוהה ביותר ללא כל צורך להמתין לפקקים הארוכים או לחפש חניות בסמוך לנקודת היעד שלכם.

כמו כן חשוב לדעת כי בעקבות התפתחות כל עולם הטכנולוגיה כיום ניתן לייצר סוללות חשמליות מתקדמות אשר יאפשרו לכם להגיע לטווחים נסיעה ארוכים של כ-70 קילומטרים בכל טעינה מה שאומר שבעזרת כלי התחבורה החשמליים אשר מיועדים לצרכים עירוניים אתם יכולים להגיע לכל פינה בעיר.

שמים דגש – בטיחות הנסיעה!

אך חשוב לדעת כי בטיחות הנסיעה בתחבורה החשמליים אשר מיועדים לצרכים עירוניים לא גבוהה במיוחד. ישנם לא מעט אנשים אשר נפגעים רבות מתאונות קטנות אשר הופכות קטלניות בעקבות העובדה כי כלי תחבורה חשמליים הללו קטני מימדים. לעומת זאת מכונית חשמלית היא מכונית אשר נעה על ידי סוללות חשמליות בלבד ללא כל צורך במילוי דלק כלל ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר מבין כל שאר כלי התחבורה אשר קיימים כיום בשוק התחבורה.

רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בהשוואה למתחרות

מכונית חשמלית המכונית החדשנית ביותר בשנים האחרונות ולכן היא מלאה ולא מעט אפשרויות מתקדמות אשר יסייעו לכם לשמור על בטיחות הנסיעה. בעזרת חיישנים מתקדמים ניתן כיום לעצור את הרכב באופן אוטונומי כאשר מתקרבת סכנה. כמו כן בעזרת מצלמות רוורס ומתקדמות אשר יכולות לאפשר לכם לראות את הרכב מזוויות שונות תוכלו לנוע בצורה הבטוחה ביותר גם כאשר שדה הראיה מוגבל.

בעזרת חיישנים מתקדמים

. קלנועית – לכן, במידה ואתם רוצים להנות מי שילוב מנצח של כלי תחבורה חשמלי עם רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי היא מכונית חשמלית היא כלי התחבורה הטוב ביותר עבורכם. בעזרת כל התפתחות הטכנולוגיה והשילוב של מגוון רחב של אמצעים מקדם בטיחות בכלי רכב זה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם באים ברכב הבטיחותי ביותר בשוק התחבורה.

עוד מהבלוג של danbulery

שיטת קונטורינג לפיסול פנים

שיטת קונטורינג לפיסול פנים אילו אזורים בפנים אפשר לפסל וכיצד זה נעשה בפועל? כל מה שרציתם לדעת על פיסול פנים שפתיים - ככל שאנחנו מתבגרים, העור הופך...

תגובות

פורסם לפני 2 years

בימבה חשמלית - מעוצבת על פי טעמכם האישי

בימבה חשמלית - מעוצבת על פי טעמכם האישי   רכב חשמלי - בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אנשים אשר מקפידים על כל נושא הנראות החיצונית של עצמם וכן של כלל החפצים שלהם. כלי תחבורה הוא ללא...

תגובות

פורסם לפני 11 months

טיפולי קוסמטיקה לנערות

טיפולי קוסמטיקה לנערות אילו טיפולי קוסמטיקה רפואית מומלצים לנערות בגיל ההתבגרות והאם יש גם טיפולים מותאמים לבנים? בגיל ההתבגרות ישנם שינויים הורמונאליים רבים, היכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות וביניהן בשיעור יתר...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה