הבלוג של danbulery

danbulery

עדכונים:

פוסטים: 343

החל מספטמבר 2017

שיטת קונטורינג לפיסול פנים

אילו אזורים בפנים אפשר לפסל וכיצד זה נעשה בפועל? כל מה שרציתם לדעת על פיסול פנים

שפתיים – ככל שאנחנו מתבגרים, העור הופך לרפוי וצנוח ואפשר לראות את זה באזורים שונים בגוף וגם בפנים. מכיוון שהפנים מהוות את כרטיס הביקור שלנו והם אחד הגורמים העיקריים המשפיעים על הרושם הראשוני שאנו יוצרים, כדאי לשמור ולטפח את העור ובמידת הצורך, להיעזר במגוון הטיפולים האסתטיים המתקדמים הקיימים כיום.

להשיב את הנפח לפנים

לא רק הגיל משפיע על מצב הפנים, אלא גם התורשה, אך ללא קשר לגורם, ניתן להחזיר נפח לפנים ולעצב אותן מחדש באמצעות שיטה הנקראת פיסול פנים – קונטורינג. אם עד היום למדתם טכניקות איפור שונות ויישמתם אותן על הפנים כדי להדגיש או לטשטש אזורים מסוימים, עכשיו תוכלו לעשות זאת בשיטה מתקדמת יותר המשיגה תוצאות טובות וארוכות טווח.

נשירת שיער – קונטורינג הוא הליך פשוט ולא פולשני, המאפשר לעבות את השפתיים, להרים את הגבות, להדגיש את קו הלסת, למלא את הלחיים בנפח ולהסתיר שקעים מתחת לעיניים. כדי לטפל בכל האזורים הללו משתמשים בחומרי מילוי והזרקה מסוגים שונים, כולל בוטוקס, חומצה היאלורונית, חומרים המבוססים על שומן עצמי וגם חוטים נוזליים דמויי ג’ל הנספגים באופן טבעי בגוף. ההחלטה באיזה חומר להשתמש תלויה בעיקר ברופא המטפל ובמאפיינים של המטופלת, והחלטה כזו מחייבת הכרות עם כל השיטות ושליטה מלאה ומדויקת בכל חומר וחומר.

מה היתרונות של פיסול פנים – קונטורינג?

המסת שומן בקור – מעבר לעובדה שחומרים אלו מאפשרים להוסיף נפח לפנים ולפסל אותן, חלקם גם מעודדים ייצור עצמי של קולגן ואלסטין, וכך מחזירים לעור את האלסטיות שלו ומשפרים את מרקמו. כמו כן, הטיפול אינו כואב ולא כרוך בתופעות לוואי מורכבות, מלבד אדמומיות או נפיחות קלה שיחלפו תוך זמן קצר. בתום הטיפול, האישה יכולה לחזור לעבודה ולהמשיך את הפעילות ללא צורך בימי מחלה או משככי כאבים.

למרות היתרונות הרבים של שיטות טיפול אלו, חשוב לדעת שישנו גם חיסרון והוא שהתוצאות אמנם מחזיקות זמן רב יותר ביחס לאיפור, אך גם הן עתידות לחלוף ואז אפשר לחזור לטיפולים נוספים.

באמצעות פיסול פנים – קונטורינג תוכלו להחזיר את הנפח לפנים, להדגיש אזורים רצויים ולטשטש פגמים, והתוצאה המתקבלת היא פנים אסתטיות בעלי מראה פרופורציונלי, בריא וצעיר.

עוד מהבלוג של danbulery

*- משאית האינסטלציה הגדולה מאוד - ביובית *-

משאית האינסטלציה הגדולה מאוד - ביובית ביובית הינה משאית אינסטלציה גדולה, שיכולה לפתור עבורכם בעיות אינסטלציה גדולות ורציניות אשר האינסטלטור הפשוט לא יוכל לפתור בעצמו. ולכן, עם השנים אנו רואים עליה בבעיות אינסטלציה...

תגובות

פורסם לפני 1 year

שימו סוף לנשירה

שימו סוף לנשירה את עומדת מול המראה ומנערת את השיער לאחור. כתגובה, על הרצפה מסביבך מפוזרת ערימת שיערות שנשרו. על נשירת שיער במגדר הנשי. אחד ממרכיבי היופי הבולטים אצל נשים, הוא שיער שופע, מלא ומבריק. יום טוב לשיער – הוא יום...

תגובות

פורסם לפני 2 years

מכונית קלנועית בדומה ל אופניים חשמליים - כלי התחבורה האידיאלי עבור בעלי מוגבלויות ובעבור בני גיל הזהב

 מכונית קלנועית בדומה ל אופניים חשמליים - כלי התחבורה האידיאלי עבור בעלי מוגבלויות ובעבור בני גיל הזהב המכונית קלנועית בדומה ל אופניים חשמליים  היא כלי תחבורה לכל דבר ועניין המונע על ידי חשמל וכולל מקדמי בטיחות רבים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה