הבלוג של danbulery

danbulery

עדכונים:

פוסטים: 343

החל מספטמבר 2017

טיפולי קוסמטיקה לנערות

אילו טיפולי קוסמטיקה רפואית מומלצים לנערות בגיל ההתבגרות והאם יש גם טיפולים מותאמים לבנים?

בגיל ההתבגרות ישנם שינויים הורמונאליים רבים, היכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות וביניהן בשיעור יתר באזורים שונים בגוף וגם בהופעת פצעונים בפנים. במקרים רבים ניתן למצוא מענה בתחום הרפואה האסתטית או אצל קוסמטיקאיות רפואיות.

קוסמטיקה רפואית – אצל קוסמטיקאיות מוסמכות בלבד

קודם כל חשוב ללמד כל נערה לאהוב את עצמה ולא לתת לתכתיבים חברתיים להשפיע עליה בצורה קיצונית. זכרי: את הכי יפה כמו שאת ואין שום סיבה שתעברי טיפול שאינך מעוניינת בו או שלמה אתו. עם זאת, כדאי לזכור שטיפולי קוסמטיקה רפואית אינם ניתוחים קוסמטיים ולכן אין צורך לחשוש מהסיבוכים או הכאבים הנלווים לניתוחים אלו.

הדבר הבא שחשוב לדעת הוא שיש דרגות שונות של טיפולים קוסמטיים. לא דומה הוצאת “שחורים” אצל קוסמטיקאית רגילה לפילינג רפואי או טיפול באקנה אצל קוסמטיקאית רפואית. קוסמטיקה רפואית זהו מסלול הכשרה שונה לחלוטין, הכולל התמחות בנושאים קליניים ועבודה לצד רופאי עור ומומחים לאסתטיקה. את הטיפול עצמו מבצעים בהתאמה אישית לכל מטופלת ומטופלת, בהתאם לסוג העור שלה והתוצאה שרוצים להשיג, כאשר התכשירים בהם משתמשים מכילים חומרים פעילים.

כשם שפצעונים יכולים להטריד נערות בגיל ההתבגרות, כך גם שיער יתר. מעבר לשיטות הסרת השיער השונות שניתן לבצע בבית, יש לפעמים צורך במענה למקרים מיוחדים כמו שיעור יתר באזור הידיים, הגב והשפם ולעתים גם מעוניינים בפתרון לטווח רחוק כמו הסרת שיער בלייזר. גם במקרים כאלו כדאי לקבוע תור לקוסמטיקאית מומלצת ובעלת ניסיון.

קוסמטיקה רפואית – לא לנערות בלבד

אקנה התחלנו את המאמר בפנייה לנערות, אך למעשה טיפולים קוסמטיים יכולים לתת מענה גם לנערים. נער אשר סובל מאקנה צריך לפנות לרופא עור ולהתייעץ עמו לגבי סוגי הטיפולים האפשריים, אך במקביל כדאי לדעת שניתן לטפל בפצעונים במרפאת מומחים לאסתטיקה ואצל קוסמטיקאיות רפואיות. טיפולי קוסמטיקה רפואית יכולים להועיל לא רק בטיפול בפצעונים אלא גם בצלקות פוסט אקנה.

כשאתם מחליטים לקבוע תור, קחו נשימה עמוקה. ברוב המקרים טיפול בודד לא יפתור את הבעיה ותצטרכו להגיע לטיפולים נוספים, כאשר את התוצאות תוכלו לראות רק בהמשך.

עוד מהבלוג של danbulery

טיפולים אסתטיים – אין לכם במה להתבייש

טיפולים אסתטיים – אין לכם במה להתבייש למרות שיותר ויותר אנשים נעזרים בטיפולי אסתטיקה כדי לשמר את המראה הצעיר ולטפח את הגוף, עדיין יש אנשים שהנושא גורם להם מבוכה. בעיות בדימוי העצמי אינן מיוחסות רק לבני נוער. מבוגרים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

סובלים מתופעה של כתמי שמש ? יש מה לעשות !

סובלים מתופעה של כתמי שמש ? יש מה לעשות ! הסרת שיער – צדקה ומרפא בכנפיה. כולנו יודעים כי בלי השמש, העולם שלנו לא ממש יכול לתפקד. השמש מאירה את העולם, היא מחממת...

תגובות

פורסם לפני 2 years

*- משאית האינסטלציה הגדולה מאוד - ביובית *-

משאית האינסטלציה הגדולה מאוד - ביובית ביובית הינה משאית אינסטלציה גדולה, שיכולה לפתור עבורכם בעיות אינסטלציה גדולות ורציניות אשר האינסטלטור הפשוט לא יוכל לפתור בעצמו. ולכן, עם השנים אנו רואים עליה בבעיות אינסטלציה...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה