הבלוג של danbulery

danbulery

עדכונים:

פוסטים: 343

החל מספטמבר 2017

טיפולי קוסמטיקה לנערות

אילו טיפולי קוסמטיקה רפואית מומלצים לנערות בגיל ההתבגרות והאם יש גם טיפולים מותאמים לבנים?

בגיל ההתבגרות ישנם שינויים הורמונאליים רבים, היכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות וביניהן בשיעור יתר באזורים שונים בגוף וגם בהופעת פצעונים בפנים. במקרים רבים ניתן למצוא מענה בתחום הרפואה האסתטית או אצל קוסמטיקאיות רפואיות.

קוסמטיקה רפואית – אצל קוסמטיקאיות מוסמכות בלבד

קודם כל חשוב ללמד כל נערה לאהוב את עצמה ולא לתת לתכתיבים חברתיים להשפיע עליה בצורה קיצונית. זכרי: את הכי יפה כמו שאת ואין שום סיבה שתעברי טיפול שאינך מעוניינת בו או שלמה אתו. עם זאת, כדאי לזכור שטיפולי קוסמטיקה רפואית אינם ניתוחים קוסמטיים ולכן אין צורך לחשוש מהסיבוכים או הכאבים הנלווים לניתוחים אלו.

הדבר הבא שחשוב לדעת הוא שיש דרגות שונות של טיפולים קוסמטיים. לא דומה הוצאת “שחורים” אצל קוסמטיקאית רגילה לפילינג רפואי או טיפול באקנה אצל קוסמטיקאית רפואית. קוסמטיקה רפואית זהו מסלול הכשרה שונה לחלוטין, הכולל התמחות בנושאים קליניים ועבודה לצד רופאי עור ומומחים לאסתטיקה. את הטיפול עצמו מבצעים בהתאמה אישית לכל מטופלת ומטופלת, בהתאם לסוג העור שלה והתוצאה שרוצים להשיג, כאשר התכשירים בהם משתמשים מכילים חומרים פעילים.

כשם שפצעונים יכולים להטריד נערות בגיל ההתבגרות, כך גם שיער יתר. מעבר לשיטות הסרת השיער השונות שניתן לבצע בבית, יש לפעמים צורך במענה למקרים מיוחדים כמו שיעור יתר באזור הידיים, הגב והשפם ולעתים גם מעוניינים בפתרון לטווח רחוק כמו הסרת שיער בלייזר. גם במקרים כאלו כדאי לקבוע תור לקוסמטיקאית מומלצת ובעלת ניסיון.

קוסמטיקה רפואית – לא לנערות בלבד

אקנה התחלנו את המאמר בפנייה לנערות, אך למעשה טיפולים קוסמטיים יכולים לתת מענה גם לנערים. נער אשר סובל מאקנה צריך לפנות לרופא עור ולהתייעץ עמו לגבי סוגי הטיפולים האפשריים, אך במקביל כדאי לדעת שניתן לטפל בפצעונים במרפאת מומחים לאסתטיקה ואצל קוסמטיקאיות רפואיות. טיפולי קוסמטיקה רפואית יכולים להועיל לא רק בטיפול בפצעונים אלא גם בצלקות פוסט אקנה.

כשאתם מחליטים לקבוע תור, קחו נשימה עמוקה. ברוב המקרים טיפול בודד לא יפתור את הבעיה ותצטרכו להגיע לטיפולים נוספים, כאשר את התוצאות תוכלו לראות רק בהמשך.

עוד מהבלוג של danbulery

אז איך אנחנו יכולים לפתור בבטחה את בעיות המזיקים שלנו?

אז איך אנחנו יכולים לפתור בבטחה את בעיות המזיקים שלנו?  זיהוי בעל החיים המזיק והגדרת סוגו- השלב הראשון בעבודת ההדברה והרחקת בעלי החיים המזיקים הוא קודם כול- שלב הזיהוי. המפתח המרכזי להצליח לחסל את זן בעל החיים המסתובב...

תגובות

פורסם לפני 2 years

title

drscription...

תגובות

פורסם לפני 10 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה