הבלוג של danbulery

danbulery

עדכונים:

פוסטים: 343

החל מספטמבר 2017

אז איך אנחנו יכולים לפתור בבטחה את בעיות המזיקים שלנו?

 זיהוי בעל החיים המזיק והגדרת סוגו- השלב הראשון בעבודת ההדברה והרחקת בעלי החיים המזיקים הוא קודם כול- שלב הזיהוי. המפתח המרכזי להצליח לחסל את זן בעל החיים המסתובב אצלנו בלא מפריע בבית בניגוד גמור לרצוננו הוא להיות מוכן לשאול את כל השאלות ולחקור מיהו אותו זן שהתיישב אצלנו ולהבין את הסוג המסוים ויותר מכך את דרך המיגור הרצויה. מכיוון שלימוד זה חייב להתבצע באופן רציני ואחראי ולא כלאחר יד ומשום שמרבית בני האדם ממילא אינם עוסקים בשגרת היומיום שלהם בזנים של חרקים ומעופפים- תמיד רצוי לפנות לחברת הדברה מוסמכת ומקצועית- שזהו תפקידה. זיהוי הזן של בעל החיים והתאמת סוג ההדברה ההולם כנגד סוג זה.

שירותי הדברה מקצועיים כוללים הגעה לשטח, בדיקתו, בחינת כל סוגי המזיקים שכנגדם יש צורך בעבודת הדברה ומיגור והצעת מחיר רשמית בהתאם לסוג העבודה המומלצת ואופי ההדברה שתתבצע.

חברת הדברה מוסמכת ותוקף עבודתה- בדרך כלל תתבצע שיחת הסבר בין צוות המדבירים המקצועי לבין בעל הבית – בשיחה זו יתואמו כללי העבודה הרצויים, לוחות הזמנים וכל תנאים ראויים לביצוע העבודה באופן ההולם ביותר והיעיל ביותר- על פי שיקול דעתם של המדבירים ובהתאם לבקשתו ולדרישותיו של בעל הבית. לפעמים אנשים רבים נוטים שלא להזמין חברת הדברה מוסמכת תחת מחשבה שאם מלאכת העבודה תסתיים- ממילא ייתכן ובעל החיים ישוב לביתם וכך למעשה הם שילמו לשווא. מחשבה זאת כמובן אינה נכונה ומבוססת על טעות. מדוע? ראשית, רק חברת הדברה מקצועית, מנוסה ומורשית וכל לבצע את העבודה באופן המקצועי והיעיל ביותר. כל ניסיון לחקות את עבודתה באמצעות רכישת אי אילו תכשירים וחומרים- הגם שיהיו מלווים בהסברים מדוקדקים ובידיעה עמוקה של כל הסכנות הנלוות- עדיין יהיו הם כאין וכאפס למלאכה מקצועית ואמונה שתיעשה בידי צוות מדבירים מוסמך ועתיר ניסיון שעובד תחת פיקוח ומעקב הדוק של רשויות האכיפה והחוק. בנוסף, ככל שאנו משתהים עם הזמנתה של חברת ההדברה הרי שבעיית המזיקים מסתבר לא תיעלם מעצמה – להיפך- היא רק תתעצם ותגבר. ישנם מינים רבים של מזיקים המוגדרים בעלי חיים שאינם רצויים בסביבת אדם – וקצב התרבותם הוא גבוה באופן מרשים. כך שאם נתעכב ולו במעט – הרי שמספר הפריטים של המזיקים עלול להכפיל את עצמו ואף יותר מכך…כמו כן, רוב חברות הדברה המקצועית לא מבצעות את פעולת ההדברה ונעלמות כלא היו. ברוב המקרים התשלום עבור העבודה כולל בהחלט ביקור בחינם במספר חודשים לאחר ההדברה באם נתגלו בעלי חיים נוספים שכנגדם בוצעה ההדברה.

עוד מהבלוג של danbulery

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

בילוי קסום ומלא נוסטלגיה רומנטית דווקא בלב גוש דן

חופשת נופש בבית מלון בוטיק השוכן במרכז תל אביב  העיר תל אביב היא עיר שוקקת חיים וסוערת, אין בה רגע דל, ולפיכך היא קרויה: העיר ללא הפסקה. מסעדות פועלות בה עד שעות הלילה המאוחרות, בתי קפה ססגוניים פזורים בעיר, מקומות בילוי...

תגובות

פורסם לפני 1 year

קיימים כיום מקומות רבים אשר מציעים אופניים חשמליים להשכרה עבור הטיול המשפחתי שלכם

קיימים כיום מקומות רבים אשר מציעים אופניים חשמליים להשכרה עבור הטיול המשפחתי שלכם האופניים החשמליים הגיעו אלינו לפני לא מעט שנים ומאז הם פשוט הפכו לתופעה. תחילה האופניים החשמליים נמכרו בקצב די איטי אך בזמן קצר מאוד...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה