הבלוג של danbulery

danbulery

עדכונים:

פוסטים: 343

החל מספטמבר 2017

סובלים מתופעה של כתמי שמש ? יש מה לעשות !

הסרת שיער – צדקה ומרפא בכנפיה. כולנו יודעים כי בלי השמש, העולם שלנו לא ממש יכול לתפקד. השמש מאירה את העולם, היא מחממת אותו, היא אחראית על הבריאות שלנו ועל מצב הרוח ותורמת רבות לכל יצור חי עלי אדמות. הבעיה היא שכאשר אנחנו נחשפים יותר מידי לשמש או שזה קורה בשעות לא הכי נכונות, אנחנו חוטפים מכות שמש, מכות חום או כתמי שמש. מה עושים כאשר זה קורה?

פיגמנטציה – השמש היא חלק טבעי ובסיסי של העולם. אנחנו ממש לא יכולים לדמיין לעצמנו את העולם שלנו ללא השמש. אך למרות זאת אנחנו יודעים כי השמש גם מסוגלת לפגוע בנו. אם אנחנו נחשפים לשמש בשעות לא מתאימות או שאנחנו לא שותים מספיק כאשר אנחנו שוהים בחוץ, איננו חובשים כובע שמש ולבוש מגן ואיננו דואגים למרוח על העור קרם הגנה, אנחנו עשויים למצוא את עצמנו פגועים מהשמש. זה עלול להיות מכת שמש, זה יכול להיות כוויות שמש וגם יכול להיות רק פגם אסתטי אך מעיק דיו.

כתמי שמש – יש מה לעשות?

נשירת שיער – כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו סובלים מהתופעה של כתמי שמש, אנחנו לא תמיד יודעים מה עלינו לעשות וכיצד עלינו להגיב על התופעה. האם היא תחלוף מאליה? האם הכתמים הם זמניים? אז האמת היא שיש את הכתמים הזמניים אשר חולפים ברבות הזמן אך ישנם גם כתמי שמש אשר לא נעלמים ללא טיפול. הם קובעים את משכנם קבע על עור הפנים ואינם מראים כל סימני נטישה.

שפתיים – אז לכן חשוב לדעת כי כאשר אנחנו מגלים כי השמש הותירה בנו חותמת כהה על העור, מומלץ מאוד לפנות בהקדם אל קוסמטיקאי. זאת על מנת שיבדוק אותנו האם מדובר בכתם שעשוי לחלוף או שמא זהו כתם עיקש. הכתמים הקשים הם כאלה אשר רק יעמיקו עם הזמן וככל שיחלוף הזמן לא ניתן יהיה להיפטר מהם.

אז אם גם אתם סובלים מכתמי שמש, חדשים או ישנים, פנו אלינו. אנחנו נסייע לכם להגיע להחלטה הכי נכונה והכי חכמה עבורכם.

עוד מהבלוג של danbulery

שימו סוף לנשירה

שימו סוף לנשירה את עומדת מול המראה ומנערת את השיער לאחור. כתגובה, על הרצפה מסביבך מפוזרת ערימת שיערות שנשרו. על נשירת שיער במגדר הנשי. אחד ממרכיבי היופי הבולטים אצל נשים, הוא שיער שופע, מלא ומבריק. יום טוב לשיער – הוא יום...

תגובות

פורסם לפני 2 years

מכונית קלנועית בדומה ל אופניים חשמליים - כלי התחבורה האידיאלי עבור בעלי מוגבלויות ובעבור בני גיל הזהב

 מכונית קלנועית בדומה ל אופניים חשמליים - כלי התחבורה האידיאלי עבור בעלי מוגבלויות ובעבור בני גיל הזהב המכונית קלנועית בדומה ל אופניים חשמליים  היא כלי תחבורה לכל דבר ועניין המונע על ידי חשמל וכולל מקדמי בטיחות רבים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

title

drscription...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה