הבלוג של דנה רט

dana_ratnisky

הגוף והנפש מקשה אחת הם. משלבת בין טיפול בשיטת NLP, אימון לחשיבה חיובית ומומחיות בתחום הלקויות למידה. ביום מורה ומחנכת בישראל, בערב יוצרת קשרים מקדמים עם התת מודע באמצעות שיטת NLP בקליניקה ברחובות. בשאר הזמן מאבחנת... +עוד

הגוף והנפש מקשה אחת הם. משלבת בין טיפול בשיטת NLP, אימון לחשיבה חיובית ומומחיות בתחום הלקויות למידה. ביום מורה ומחנכת בישראל, בערב יוצרת קשרים מקדמים עם התת מודע באמצעות שיטת NLP בקליניקה ברחובות. בשאר הזמן מאבחנת דידקטית במערכת ההשכלה הגבוהה. אוהבת את השילוב בין כל העולמות:)

עדכונים:

פוסטים: 1

החל מאוקטובר 2016

פוסט ראשון להיכרות עם תת המודע

19/10/2016

NLP היא שיטת טיפול פורצת דרך, אם בעבר חשבתי כי שינוי דורש השקעת משאבים רבה, כיום אני יודעת כי המפתח לשינוי נמצא בטיפול יעיל וממוקד. NLP יוצר קשר עם תת המודע ומהמקום הזה נוצרים שינויים ברמה הקוגניטיבית וההתנהגותית.

אחזור קצת אחורה בזמן..

בזמן תקופת ההתבגרות, נתקלתי בספר “כוחו של תת המודע”  שנכתב על ידי ד”ר ג’וזף מרפי. שנים קראתי את הספר שוב ושוב ורק בשלוש השנים האחרונות אני הבנתי את כוונתו העמוקה וזאת לאחר היכרות עם שיטת הטיפול.

כוחו של התת מודע

מהו התת מודע:

תחשבו שכל חייכם, היתה נגישה עבורכם קופסת קסמים ופשוט לא הפניתם את המבט. קופסה שבה תוכלו להטמיע את כל משאלות לבכם ולקבל הכוונה. בתוך הקופסה נמצא הפוטנציאל האינסופי שגלום בכם. זו התוצאה של יצירת הקשר עם תת המודע.

וכעת תדמיינו קרחון ענק, עד כמה שברור לכם מה אתם רואים, אין לכם מושג מה עומקו של הקרחון.

 תמונת הקרחון

עומק הקרחון הוא התת מודע. הוא האחראי ישירות על המחשבות האוטומטיות, ההתנהגות, הטריגרים שמפעילים אותנו, בין השאר אחראי על מצבי הרוח שלנו. הוא הגורם הראשי לבריאותנו ולביטחון העצמי שלנו. למעשה כוחו כה רב עד שהוא משפיע על כל היבט בחיינו. 

אז עכשיו אחרי שהכוח מתגלה לא תרצו לברר ולצאת למסע?

כפי שאיננו רואים את עומק הקרחון, כך גם הנגישות לתת המודע היא ספציפית ביותר. ניתן ליצור קשר עמו בהרפיות, מדיטציות או דמיון מודרך. אני גם מאמינה בדרך הישירה של שיחה עמו, לי זה עובד נהדר!

באמצעות שיטת הNLP, ניתן ליצור קשר ישיר עם תת המודע ולבצע תכנות של התנהגויות מעכבות. הקשר הישיר מאפשר התקדמות מהירה ופריצת דרך.

ועד לפוסט הבא.. טיפ קטן: לפני השינה, כאשר התודעה “נחה”, זה הזמן לבקש.. התת מודע מקשיב ומוכן לעזור לנו בכל עניין ודרך.

מזמינה אתכם לצאת למסע ולגלות את הפוטנציאל האינסופי שלכם.

ילדים בשדה

עוד מהבלוג של דנה רט

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה