הבלוג של דפנה אורן-קוסמטיקאית מומחית לעור הפנים

קוסמטיקה – מידע אמיתי

דפנה אורן קוסמטיקאית מומחית לעור הפנים. כולנו רוצות להראות יפות, צעירות, עם עור יפה. אפשרי , ועוד אפשרי לשפר, לשדרג ולשנות את מרקם העור. צריך רק את הידע על מנת לעמוד במשימה ולהביא תוצאות. את הידע הזה יש לי. אני שמחה לחלק את... +עוד

דפנה אורן קוסמטיקאית מומחית לעור הפנים. כולנו רוצות להראות יפות, צעירות, עם עור יפה. אפשרי , ועוד אפשרי לשפר, לשדרג ולשנות את מרקם העור. צריך רק את הידע על מנת לעמוד במשימה ולהביא תוצאות. את הידע הזה יש לי. אני שמחה לחלק את הידע שברשותי איתכן. ינן המון אגדות , שמועות וסיפורים הנוגעים לתחום זה של טיפול בעור הפנים. משום כך, חשוב להביא מידע שיהיה אמיתי ואפקטיבי.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מאוקטובר 2010

טוב אנחנו כבר עם כפכים וסנדלים וחזרנו לחשוף את כפות הרגליים. רובנו חוזרות בתקופה זו לטפל בכפות רגליהן. ראשית מאוד חשוב לשמירה על בריאות כף הרגל אכן לטפל ולשמר. האיבר היחסית קטן הזה – כף הרגל, נושא את משקל גופנו במשך כל יום כל היום וכדאי לשמור עליו בריא.

17/05/2011

טוב אנחנו כבר עם כפכים וסנדלים וחזרנו לחשוף את כפות הרגליים.

רובנו חוזרות בתקופה זו לטפל בכפות רגליהן.

ראשית מאוד חשוב לשמירה על בריאות כף הרגל אכן לטפל ולשמר.

האיבר היחסית קטן הזה – כף הרגל, נושא את משקל גופנו במשך כל יום כל היום וכדאי לשמור עליו בריא.

ובכן ……

עור יבש -  לרובנו מצטבר עור יבש על העקב ולעיתים על כרית כף הרגל והאצבעות. היום יודעים שעדיף להסיר את העור היבש ללא סכין אלא עם חומרים הממסים את עור היבש והקשה. טיפול כזה יותר בטוח יותר נעים וגם לעתיד, הצמיחה החוזרת של העור הקשה איטית יותר.

לעיתים, העור הקשה שאינו מוסר יוצר סדקים ופיצוצים המעמיקים ויוצרים פצע וחתך פנימי בתוך העור “החי”. ואז…. זה באמת כואב וקשה יותר לריפוי וטיפול.

תחזוקה שוטפת חשובה ושוב על מנת להאט התחדשות העור הקשה.

מה עושים? גם מטפלים בכף הרגל אצל פדיקוריסטית וגם למרוח באופן שוטף קרם טיפולי על כף הרגל לפחות פעמיים שלוש בשבוע.

צפרניים – פעם חשבו שיש לגזור את הצפרניים בצורה עגולה. היום יודעים שכדי להמנע מצפורן חודרנית יש לגזור את הצפורן ישרה ולשייף טיפה בקצוות בכדי להמנע מזוית נוקשה.

צפורן הגזורה עגול מגבירה את האפשרות שבצמיחה חוזרת הצפורן תחדור לתוך העור ובכך תיווצר צפורן חודרנית.

פטריות צפורניים חודרניות ושאר צרות……

פטריות – לנשים רבות פטריות בכפות הרגליים. יש להבחין בין פטרייה בעור כף הרגל ופטריה בצפרניים. הטיפול שונה.

ראשית,  הבשורה הטובה – יש טיפול ואפשר לרפא ללא כדורים. הבשורה הפחות טובה שזה לוקח זמן וצריך נחישות וסבלנות.

אני שומעת גם מנשים שניסו כבר המון ושום דבר לא עזר.

ובכן, יש בערך כ-2000 סוגי פטריות. התכשירים הנמצאים בשוק הינם תכשירים עם טווח רחב שיכולים לטפל במגוון סוגים של פטריות. יחד עם זאת לעיתים לוקח זמן עד שמוצאים את התכשיר המתאים לסוג הפטרייה שיש בעור. המלצתי היא ללכת או לפדיקוריסטית מקצועית רפואית או לרופא עור כי להם יש את התכשירים הפעילים יותר שיש באפשרותם לעזור.

גם אחרי שמצאת תכשיר ואת רואה שמתחיל להיות שיפור , תהליך הריפוי לצערי ארוך ויש להתמיד בו עד לריפוי המלא.

צפרניים חודרניות – גם כאן, אפשר לרפא וגם כאן זהו תהליך ארוך הלוקח זמן.

הצפורן החודרנית נכנסת לתוך העור החי או בצידי הצפורן ו/או בקצה הצפורן.

אחד מאמצעי הטיפול היעילים, הוא החדרת פתיליה הטבולה בחומר ממיס קרטין (החומר ממנו עשויה הצפורן) לרווח בצידי הצפורן ובכך ליצור פער בין הצפורן לבין העור ו”ללמד” לאט לאט את התאים והצפורן  בתהליך צמיחתה , לצמוח ללא חדירה לעור החי. גם כאן התהליך ארוך ויש להתמיד בו עד לצמיחה מחודשת ללא החודרנות.

להתייעצות ושאלות כיתבו לי

דפנה אורן

Smart Cosmetics

עוד מהבלוג של דפנה אורן-קוסמטיקאית מומחית לעור הפנים

לקראת פסח – מחדשים גם את העור.

זהו, האביב כבר כאן. רסמי. רסמי. תקופה מקסימה של צמיחה, לבלוב והתחדשות. איכשהו תמיד האביב ופסח מביאים איתם ניחוחות של כיף, נעים. תקופה מקסימה. חשבתי מה אוכל לתת לכן שיתאים לתקופה. אזז, זהו. חידוש העור. שגם העור יחווה שינוי,...

תגובות

פורסם לפני 9 years

איך אוכל לדעת איזה עור יש לי ו.....איך לטפל בו.

טוב, נתחיל מההתחלה. סוג עור הוא לא נתון קבוע. שינויים בעור מתרחשים כל הזמן. בין עונות השנה, ואף בין שבוע לשבוע. באבחון סוג העור כדאי לשכוח את מה ששמענו מדיילת המכירות בפארם, או קראנו בכתבה במגזיני-יופי. סוג העור שלנו משתנה...

מה קורה לחגית בתקופת האביב? או עונת השפתיים היבשות והסדוקות-והפתרונות

מכירות את התחושה הזו שמציקה ולא נעימה בתקופות יובש של שפתיים שמתייבשות? הקיצור, לחגית זה קורה כל אביב. ואז, מה עושים מה עושים, למה זה קורה. ואז... דפנה, תצילי אותי.... טוב, קצת מידע וגם הפתרונות. אבדן המים בשפתיים...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה