הבלוג של דפנה אולמן בארי

מיומנה של אמא מתבגרת – השראה ולייף סטייל

בשנים האחרונות, תמיד כששאלו אותי מה מאפיין אותי, הדבר הראשון שעלה לי - שאני אמא, קודם כל אמא, לפני אישה, לפני רעייה, לפני דפנה המצחיקה, דפנה המוכשרת, אמא. גם עכשיו אני אמא רק שעכשיו אני אמא מתבגרת, וואו ומעכשיו גם סבתא מתבגרת,... +עוד

בשנים האחרונות, תמיד כששאלו אותי מה מאפיין אותי, הדבר הראשון שעלה לי - שאני אמא, קודם כל אמא, לפני אישה, לפני רעייה, לפני דפנה המצחיקה, דפנה המוכשרת, אמא. גם עכשיו אני אמא רק שעכשיו אני אמא מתבגרת, וואו ומעכשיו גם סבתא מתבגרת, סליחה סבתא צעירה, אמא לשתי בנות ממש גדולות כבר, לא יאומן, איך הזמן עובר מהר. עכשיו הועלתי בדרגה, גם אני מתבגרת, סבתא מתבגרת. ולמרות שאני הכי עסוקה בעולם, עדיין יש לי זמן לכל הדברים והחיים שלי מלאים מכל הטוב שיש, אשמח לשתף אתכם.

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיוני 2011

אז לא עזבנו את נושא הים עדיין, זה הרי הכל בגלל הים, אך מידי פעם, כשאני מתעוררת יותר מאוחר, או שיש לי זמן קצר וחייבים להתחיל את היום מוקדם, אני פשוט עושה הליכות בשכונה היפה שלי בחיפה, שכמובן גם משם, מכל פינה כמעט, רואים את הים.

29/07/2011

אני באמת גאה בעצמי. איזה כיף להגיד את זה “אני באמת גאה בעצמי”, אני ממשיכה לכתוב ולצלם, ואני מאוד נהנית בתהליך, שזה לא פחות חשוב, ואני ממשיכה לעשות הליכות, לפחות שלוש פעמים בשבוע, חזרתי להיצמד לתפריט ואני באמת גאה בעצמי, כי הפסקתי עם התירוצים. אני כל-כך נהנית, שאין צורך בהם.

אז לא עזבנו את נושא הים עדיין, זה הרי הכל בגלל הים, אך מידי פעם, כשאני מתעוררת יותר מאוחר, או שיש לי זמן קצר וחייבים להתחיל את היום מוקדם, אני פשוט עושה הליכות בשכונה היפה שלי בחיפה, שכמובן גם משם, מכל פינה כמעט, רואים את הים.

אז אצלי בשכונה, אפרופו ה”מעריצים” מהפוסט הקודם, כבר יותר אנשים מכירים אותי, וכאן באמת כבר מידי פעם צופרים לי אנשים שאני מכירה ואומרים שלום בבוקר. הם כבר רצים לעבודה, במכוניות שלהם, לבושים ומסודרים, ואני מזיעה לי בבגדי התעמלות, חמושה במשקפי שמש ובכובע מצחייה, עם הטלפון, האוזניות והפלייליסט שהבת שלי העלתה לי לנייד.

גם כאן יש את המסלול המוכר והמיוחד, מדי פעם אני משנה קצת ומוסיפה עוד קטע קטן, הולכת דרך רחוב אחר, בודקת מאיזה רחוב יש פחות עליות וירידות ובוחנת את כל מה שבדרך, את הבתים, הגינות, הנוף המדהים. בדרך הקבועה, אני מכירה כבר כל שיח ואבן כמעט, אני יודעת שאני מגיעה לסיבוב מסוים שהנה כאן יש את שיח היסמין עם הריח המדהים, ובפנייה ימינה יש את הכלב שנובח תמיד, הגדר הירוקה עם הצמחייה הריחנית וכל היופי הזה מסביב.

הדבר היחיד שמעצבן בללכת ברחוב זה עשן המכוניות באף, אין את האוויר הצלול והנקי של הים, אך גם זה כיף ויש לו את היתרונות משלו, תוך חמש דקות משם אני כבר בבית, מקלחת קצרה, ארוחת בוקר קלה ולעבודה, הכל יותר זריז.

והכי חשוב בכל הסיפור, שאין יותר תירוצים של “אין לי זמן” ו”התעוררתי מאוחר”, גם לזה יש פתרון ואפשר לעשות את ההליכות בכל מקום.

עוד מהבלוג של דפנה אולמן בארי

תצוגה מקדימה

הנבחרת (או איך בחרתי לשדרג לעצמי את החיים)

לפני כחודש הסתיימה לה הנבחרת, מפגש הסיום היה מאוד מרגש, וגם קצת עצוב, תמיד עצוב קצת כשמשהו נגמר, במיוחד כשזה משהו טוב! אך זוהי בעצם רק ההתחלה, התחלה של החיים החדשים שלנו, כפי שאנחנו מכירים עכשיו... כבר אי אפשר לחזור לאחור!!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

זו אותה האהבה (המופע הראשון שלי בפארק הירקון..)

אז אני ובעלי היינו, עם עוד כמה עשרות אלפים, במופע המחווה לאריק איינשטיין בפארק הירקון, וזו הייתה חוויה מרגשת של נוסטלגיה ישראלית במיטבה. כן, הייתי בכל כך הרבה הופעות בארץ, ורק עכשיו, הייתה הפעם הראשונה שלי במופע בפארק...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אז מה היה לנו השנה (או סיכום מרגש קטן..)

רגע לפני שמתחילה לה שנה חדשה, הנה כמה מהרגעים הכי מיוחדים מהשנה הנוכחית. הכי מרגש: זאת הייתה שנה מיוחדת בה בתחילתה הבת הגדולה שלי השתחררה מהצבא, וכעת בסיומה, הבת הקטנה שלי קיבלה את הצו הראשון שלה... קשה לי להאמין שגם זה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה