הבלוג של קרינולינה

קרינולינה- מעצבת דעת קהל

קרינולינה מביאה את הדברים הכי טובים בתרבות הפנאי הארגונית לשולחנם של אלו שמחפשים, מעריכים ושמחים לשלם עליהם- אנשי המפתח בארגונים. היא הדבר הזה שמסביר לגופים הגדולים בארץ איך הלקוחות שלהם יפתחו נאמנות שיא והעובדים שלהם... +עוד

קרינולינה מביאה את הדברים הכי טובים בתרבות הפנאי הארגונית לשולחנם של אלו שמחפשים, מעריכים ושמחים לשלם עליהם- אנשי המפתח בארגונים. היא הדבר הזה שמסביר לגופים הגדולים בארץ איך הלקוחות שלהם יפתחו נאמנות שיא והעובדים שלהם יגיעו בשמחה לעבודה. אנחנו בוחרים את העסקים הבוטיקיים הכי איכותיים וממציאים יחד איתם את הדבר הטוב הבא- את המתנות המרגשות, את הפעילות שתשאיר חותם ואת כל נקודות ההשקה עם המעגלים הכי חשובים בארגון. ועל הדרך אנחנו גם מקדמים עסקים קטנים ואיכותיים.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2010

ההילוכים שלי היו תקועים השבוע. ואז פגשתי מוסכניקית חרדית ומדהימה, שהחזירה לי את הרכב וגם את החיים, למסלולם.

29/06/2010

ביום רביעי שעבר איבדתי את השליטה על החיים שלי.
מאז ומתמיד יש לי מן שריטה כזו, שאני נוהגת על הילוכים. זה משאיר אותי עירנית יותר ובינינו, אני מאמינה שככה החיים בכביש נמצאים בידיים שלי. אבל ביום רביעי שעבר איבדתי את תיבת ההילוכים. זה קרה לאט לאט. בהתחלה לא הצלחתי להעביר לראשון. תל אביב בשעות העומס ואני מתפללת שלא יהיו פקקים ושהרמזורים לא יהיו אדומים, פוחדת מעצירה מלאה. הילדה ישנה במושב לידי ואני השתעשעתי עם המחשבה שגם בחיים המקצועיים שלי אני אף פעם לא מרשה לעצמי לעצור עצירה מלאה, מחשש שהאוטו יכבה לי.
השארתי את הקטנה אצל אמא שלי ונסעתי לפגישה בבית ברל. בדרך חזרה שום הילוך לא נכנס חלק. הכל נתקע לי. האם זה אומר משהו על מה שהולך לקרות לי בעסק? חשבתי לעצמי ומיד סילקתי את המחשבה וקראתי לעצמי לסדר. הרי יש דברים הרבה יותר אקוטיים עכשיו כמו לקחת את הקטנה ולנסוע הביתה.  
השעה- שעות הפקקים באיילון ותיבת ההילוכים כולה נגדי. ובארבע הגדול יוצא מהגן ויש לי חוק- הוא לעולם לא יהיה הילד האחרון שישאר בגן. לוקח כמה שניות להעביר כל הילוך, להפעיל את כל כוח הזרוע אבל בסוף זה עובד. עם ילדה צורחת, עצבים מרוטים ומירוץ נגד הזמן אני מגיעה בשנייה לארבע לגן ואפילו מצליחה להחזיר את כולנו הביתה.
בחמש בבוקר הגיע הגרר. גיא התעקש על מוסך ש.ר בפתח תקוה, מוסך קטן ומשפחתי עליו הוא קיבל המלצה מחבר. אני מתעקשת ללכת למוסך מרכזי, “איך נדע שהוא לא דוחף לנו חלקים דפוקים? וכמה הוא ייקח על הגיר? ומה עם רכב חליפי?” גיא מתעקש ואני מבטלת את הפגישות שנקבעו להיום ומתלבטת אם כבר לבטל את אלו של שישי וראשון.  
בשעה 9:00 מתקשר יהושוע, המוסכניק, ואומר שהוא לא מוצא כלום. אין בעיה בגיר, גם הקלאצ’ בסדר. הוא לא רוצה לגבות לנו כסף על שעות עבודה וחבל להעלות את האוטו שוב לליפט. גיא מבקש ממנו לפתוח בכל זאת. בשעה 10:00 הוא מתקשר שוב ואומר שזה רק בעיה של גומיה שנקרעה, ואולי צריך להחליף את המשאבה, עלות של מקסימום 100 ש”ח.
גיא מבקש שיעשה גם טיפול תקופתי ומביט בי במבט מנצח. אני אוכלת כמה צפרדעים וממלמלת משהו על זה שבכל זאת אין לי רכב חליפי להיום.
למחרת נסעתי לקחת את האוטו. יהושוע לא היה אבל פגשתי את אשתו. היא ישבה במשרד הקטנטן, ושם, בין תמונות של רבנים ומפתחות בודדים ששוחררו מצרור בעליהם, היא הסבירה לי בדיוק מה לא היה בסדר באוטו.
השיחה קלחה ועברנו לדבר על אמהות, לידות ויזמות נשית, היא עבדה במשרה בכירה עד הלידה השלישית שלה, אחריה אימצה עוד שני ילדים ללא בית, חזרה בתשובה והקימה עם בעלה מוסך. 
היא שאלה במה אני עובדת ואני סיפרתי לה. והיא חייכה ואמרה שאנחנו בעצם עושות את אותו דבר. גם אליי מגיעים עסקים כשהם “לא מצליחים להעביר הילוך” וגם אני מתקנת אותם ומחזירה אותם לכביש המהיר. “כן, רק שלפעמים צריך להפוך אותם ממכונית לכדור פורח”, הסברתי לה. 
והיא, אחרי כל הטוב הזה שהיא עושה, הסבירה לי כמה העבודה שלי, שמקדמת עסקים קטנים, היא עבודת קודש.
יצאתי משם, נכנסתי לאוטו שלי, שהפעם לא נהנה משטיפה וניקוי של מוסך מרכזי, והעברתי לראשון. ההילוכים קלים כמו ביום הראשון לחייהם ואני באותו רגע הרגשתי שחזרה השליטה בחיים שלי. 

ברחוב חלוצת הפרדסנות 25 בפתח תקווה, יש מוסך קטן, משפחתי והגון, שלא נותן רכב חליפי, אבל עושה את העבודה הכי טובה והכי הוגנת שיש. ואם גם לכם יהיה מזל, אולי גם אתם תצאו משם עם תובנה אישית על החיים שלכם.

עוד מהבלוג של קרינולינה

תצוגה מקדימה

מכתב ליושב במרומים ואחראי על גני הילדים

השנה אני נאלצת לשלוח את הילד לגן עירוני. גן עירוני, בהגדרה, הוא גן עם הרבה מידי ילדים, פחות מידי גננות ואפס שליטה של ההורים. ואני, שמעולם לא האמנתי בשורת המפתח של הגננות "מה שיוצא אני מרוצה" ושקשה לי עם דברים שאינם בשליטתי,...

תגובות

פורסם לפני 10 years
תצוגה מקדימה

פגישת המחזור שלי

פגישת מחזור זה של מבוגרים. אמא שלי הייתה בפגישת מחזור לפני שנתיים, קצת אחרי שהיא התגרשה מאבא שלי, בוגר אותו מחזור. הם היו בני שישים. אבל היום הרבה יותר קל להרים פגישת מחזור. פשוט מקימים קבוצה בפייסבוק. הבאזז כבר יגיע לחנון,...

תגובות

פורסם לפני 10 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה