הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 760

החל מדצמבר 2013

אם גם אתם רוצים להפוך חלומות למציאות, לחיות חיים טובים ומאושרים יותר ולחוות חיי שפע, זה הזמן לקרוא את הפוסט ולשנות את חייכם!

10/10/2020

חלומות

כל אחד מאתנו שואף לחיים טובים ומאושרים יותר. כולנו שואפים להשגת שפע בכל תחום בחיים. באם מדובר בהשגת: זוגיות, שיפור מערכות יחסים, בריאות, קריירה או כסף.
יובל טביב פיתח שיטה שמאמצת הוכחות מפיזיקת הקוונטים כדי להראות שכל אחד מאתנו מסוגל לברוא וליצור את המציאות שהוא רוצה בעזרת מודעות מחשבתית.

לטענתו, כל החיים שלכם וכל האירועים בחייכם הם רצף של תוצאת מחשבותיכם. אתם צריכים ‘לחשוב על מה שאתם חושבים’ ולתת את הדעת למילים שאתם בוחרים לשים בפיכם.
ההתחלה קשה, כי כדי לשנות כל דבר בחיים שטבוע בנו, יש צורך בהשקעת מאמץ. אבל בהמשך זה יזרום לכם בטבעיות, יהפוך לחלק מאורח חייכם ויתגמל אתכם בגדול.

הספר מבוסס על חוק המשיכה, שהוא כמו כל חוק פיזיקלי אחר שמאפשר לכם למשוך לחייכם כל מה שתתמקדו בו. כל מה שאתם משדרים החוצה כמו הרגשות, המחשבות והמילים ישדר לחייכם אותם דברים בסיטואציות דומות או זהות. במילים אחרות- ‘דומה מושך דומה’.

חוק המשיכה הוא זה שיוצר את החיים שלכם במודע או שלא במודע. השקיפו על חייכם- כל מה שיש לכם בחיים: קריירה, זוגיות, פרנסה, בריאות- אתם משכתם לחייכם, אתם חשבתם על כל אלה, דבר לא נוצר בחייכם סתם כך, הכל הוא תוצר של המחשבות שלכם.
לא מעט דובר על הצורך בחשיבה חיובית, משימה קשה ליישום, במיוחד היום עם כל המידע השלילי שמציף את הרשתות החברתיות. ההצפה הזו לא מטיבה עם תת- המודע שלנו ומשפיעה באופן שלילי על צורת ההתנהגות שלנו. אנשים בעלי מחשבות שליליות לא מבינים מדוע מצבים שליליים מתרחשים בחייהם שוב ושוב. הם נוטים להאשים את כולם כשלמעשה האשם היחידי זה הם עצמם.
חוק המשיכה אומר, שאנו נמשוך לחיינו את מה שנמקד בו את תשומת הלב שלנו, זה חייב לקרות. התנאי הוא- לדעת את הכללים שמכתיב לנו כוח המשיכה ולחיות על פיהם ואז נוכל להשיג הכול ומהכול.

איך עושים את זה?

קוראים את ספרו של יובל טביב!

בספר תתוודעו לכל הסודות, תרכשו כלים ותקבלו הנחיות כיצד לפעול נכון על פי חוקי המשיכה. תלמדו כיצד להגשים כל דבר שתרצו בכל התחומים (כסף, מערכות יחסים, קריירה ועסקים ובריאות) ולהשיג את כל המטרות שהצבתם לעצמכם.

צריך סבלנות והתמדה ואז איכות חייכם תשתנה, תהיו יותר רגועים, מאושרים ויותר אהובים על כל הסובבים אתכם. תוכלו לקחת פיקוד ולשנות את חייכם. וכמובן, להגשים חלומות שעד היום לא האמנתם שהם אפשריים.

מאחלת לכם קריאה משנת חיים!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים