הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 760

החל מדצמבר 2013

אמו של שחר, תלמיד בכיתה ו’, הופכת לכמעט עיוורת עקב תאונה. מרגע זה הוא נאלץ להתמודד עם כאבה ודיכאונה ולעזור לה ולמשפחה. האם שחר יצליח לעזור לאמו ולמשפחתו ולהמשיך בתחביביו ועיסוקיו? האם אמו תצליח להתמודד עם נכותה? האם היא תצליח למצוא דרך לחזור לשגרת חייה?

10/10/2020

111

שחר, תלמיד בכיתה ו’, שאמו היא מורה בבית ספרו, מוצא את עצמו מול מציאות חדשה. אמו עברה תאונה, בה היא הפכה לכבדת ראייה. הוא נאלץ להתמודד עם הצורך לעזור לאמו, לתמוך באחיותיו הקטנות, להכיל ולהבין את מצוקתה של אמו ובו זמנית להיות ילד רגיל, שכל רצונו הוא לעסוק בעיסוקיו (לנגן בלהקה, ללכת לצופים ולבלות עם חבריו).
אביו קונה לו יומן אישי. בהתחלה הוא לא הבין מה יעשה איתו, אבל לאט לאט הוא ממלא בתוכו את מחשבותיו, הגיגיו ושירים וסיפורים שחיברה אמו.
ביומנו הוא משתף את הקוראים, בכאבה ובדיכאון בו שקעה אמו, בהרגשותיו, ברצונותיו, בסיפוריו מבית הספר ומהמתרחש בביתו.

היומן הופך במהרה למעין יומן מסע אישי של שחר. הוא עובר יחד עם אמו תהליך של שינוי והתבגרות. הוא לומד מאמו להיאבק ולהילחם. הוא לומד על הערכים החשובים לו ועל כוחה של נתינה ואהבה.

האם שחר יצליח לעזור לאמו ולמשפחתו ולהמשיך בתחביביו ועיסוקיו? האם אמו תצליח להתמודד עם נכותה? האם היא תצליח למצוא דרך לחזור לשגרת חייה?

מאחר והספר מתואר כיומן ועוסק במגוון סיטואציות יומיומיות, הקורא הצעיר יוכל להזדהות עם שחר ואף אולי ילמד על דרכי התמודדות עם מצבים שונים.

זהו ספרה העשירי של רותי יצחקי-ריכטר, מורה, אגרונומית וסופרת. ספריה לנוער: “התמונה”, “מה שעובר לי בראש” ו”המנגינה של נועה”, “נגד הזרם” (דני ספרים), “ארץ ירוקה שלי” ו”ים כחול שלי” (ספרית מעריב) “עפיפונים ועוגיות שוקולד” (הוצאת הקיבוץ המאוחד).זהו ספרה העשירי של רותי יצחקי-ריכטר, מורה, אגרונומית וסופרת. ספריה לנוער: “התמונה”, “מה שעובר לי בראש” ו”המנגינה של נועה”, “נגד הזרם” (דני ספרים), “ארץ ירוקה שלי” ו”ים כחול שלי” (ספרית מעריב) “עפיפונים ועוגיות שוקולד” (הוצאת הקיבוץ המאוחד).

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים