הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 760

החל מדצמבר 2013

ספרו של משה רונן הוא דרמה משפטית, אשר במרכזה עומד משפטו של אסיר X, אשר מתקיים בדלתיים סגורות. מי הוא אותו אסיר X ובמה הוא מואשם? הספר מתחיל כסיפור קפקאי ונגמר כרומן רומנטי :-)

24/09/2020

משפט ריגול

ספרו של משה רונן הוא דרמה משפטית, המתרחשת בשנת 1982 בישראל, אשר במרכזה עומד משפטו של אסיר X, אשר מתקיים בדלתיים סגורות בלשכתה של השופטת שרה אחיטוב.
העיתונות מנסה לגלות ולדווח את אשר מתרחש במשפט, אבל היא נתקלת בקירות בכל כיוון אליו היא פונה. מדוע? מי הוא אותו אסיר X ובמה הוא מואשם?
אסיר X מתגלה כד”ר דן צבר, איש ציבור ידוע, מרצה לספרות באוניברסיטה וכוכב טלוויזיה. דן ידוע בדעותיו השמאלניות, אך מה רבה ההפתעה כשהוא מואשם ביצירת קשר עם גורמי טרור והריגת לוחמי מוסד ישראלים בפריז.
מוניקה, עורכת דין צעירה, מוכשרת ויפה , נשלחת על ידי המדינה על מנת לייצגו. מבחינתה זה יכול להוות עוד קרש קפיצה בקריירה שלה.

מערכת היחסים בין האסיר לעורכת הדין הצעירה הולכים ומשתנים במהלך המשפט עד להפיכתו לסיפור אהבה.

האם היא תצליח לזכותו? האם הם יוכלו לממש את אהבתם?
ומה באמת עמד מאחורי משפט הריגול?

כפי שנכתב בעמודו הראשון של הספר, לו היה זה סיפור אמיתי, אסור היה לפרסם אותו.

זהו ספר קליל וקצר (150 עמודים), המתחיל כסיפור קפקאי ונגמר כרומן רומנטי :-)

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים