הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 760

החל מדצמבר 2013

בקרוב מאוד הוא לא יהיה מסוגל לשלוט בתנועותיו, ביובש בעיניו, בכוח הנשימה בריאותיו. אבל הוא יכול לבחור זמן ותאריך וקורת בניין גבוהה מספיק שיש ממנה נוף נאה ומרחק גדול מהקרקע. הוא פשוט חייב לעשות את זה כל עוד הוא מסוגל. ולהתפלל ששום דבר לא יפריע לו…

10/09/2020

השורד

בקרוב מאוד הוא לא יהיה מסוגל לשלוט בתנועותיו, ביובש בעיניו, בכוח הנשימה בריאותיו. אבל הוא יכול לבחור זמן ותאריך וקורת בניין גבוהה מספיק שיש ממנה נוף נאה ומרחק גדול מהקרקע.
הוא פשוט חייב לעשות את זה כל עוד הוא מסוגל.
ולהתפלל ששום דבר לא יפריע לו, כמו, שישה בריונים עם מסיכות על הפנים ששודדים בנק.
בגלל שאז הוא עלול למצוא את עצמו יושב על מיטת טיפולים עם פצע דקירה שנתפר כראוי, חי בניגוד לרצונו.
וחמור מכך, למצוא את עצמו מול הבחירה, האם להישאר בחיים על מנת להציל את משפחתו?

נייט אוברביי, הוא חייל משוחרר עם פוסט טראומה מהמלחמה בעיראק. כשחזר הביתה, שוב חייו לא חזרו להיות כפי שהיו. הוא לא הצליח להתגבר על מה שקרה. אשתו ובתו שילמו אף הן את המחיר. כך, שנייט נאלץ לוותר על משפחתו והתגרש.

אם חייו לא היו מספיק גרועים, ללא משפחתו ועם הצלקת הנפשית מעיראק, הוא התבשר על מחלתו.
הפתרון שלו היה ברור- לשים קץ לחייו.
אבל, לגורל היתה החלטה אחרת…

בזמן שצפה בשוד הבנק, מהקורה עליה עמד כדי להתאבד, הוא ראה את סבלם של הקורבנות וראה איך השודדים התכוונו לירות בילדה קטנה. כאבו כאב, לא נתן לו להישאר אדיש למות הצפוי של הילדה. ומאחר וגם ככה הוא תכנן למות, אין לו מה להפסיד.
הוא נכנס דרך חלון השירותים והתחיל לירות בשודדים. הוא הצליח להרוג חמישה. לפני שהשישי בורח, במבטא רוסי הוא מזהיר את נייט מנקמה.

מהר מאוד מתגלה החידה מאחורי ההזהרה בדמותו של המאפיונר האוקראיני, פאבלו שבצ’נקו.
פאבלו חוטף את נייט ומאיים לרצוח בעינויים את בתו, אם לא יצליח להשיג עבורו את החפץ שעבורו הוא תכנן את הפריצה.
הוא נותן לנייט חמישה ימים. חמישה ימים להציל את הדבר היקר לו מכל. חמישה ימים, שבם אסור לו להיכשל. חמישה ימים שאסור לו למות בהם.

האם נייט יצליח למצוא את החפץ ולהציל את בתו מהמאפיונר הנודע לשמצה?

מאחלת לכם קריאה מהנה ומותחת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים