הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 760

החל מדצמבר 2013

שתיים- עשרה שנים אחרי שחזר יורי לארץ והנה הוא מוצא את עצמו שוב על פרשת דרכים- וכלל לא התכוון לכך. הנה דווקא פגישותיהם המקריות בחדר המדרגות הן שערערו את השלווה בדלת אמות פינת המפלט שלו. דווקא שני הצעירים הסקסיים האלה, הם שהלכו ונתנו בו עכשיו את חותמם.

07/09/2020

סוזן

שתיים- עשרה שנים אחרי שחזר יורי לארץ והנה הוא מוצא את עצמו שוב על פרשת דרכים- וכלל לא התכוון לכך. גם לא חש בצורך, במיוחד מאז שהנמיך ציפיות ועבר ללמד- האמין שהחיים כך הם הפתרון עבורו, ושדי לו מן המרדף חסר הסיכוי שלו לחפש את האמת שלו, הכאב או לנבור בפצעים הפתוחים.
יורי שאהבתו לג’ז היתה כה גדולה וכמיהתו להיות בסיסט מחונן קרעו את ליבו והחזירו אותו ארצה, ראה את העולם במונחים מוזיקליים.
והנה דווקא פגישותיהם המקריות בחדר המדרגות הן שערערו את השלווה בדלת אמות פינת המפלט שלו. דווקא שני הצעירים הסקסיים האלה, הם שהלכו ונתנו בו עכשיו את חותמם- בנימוסיהם, בדרכי חיוכם, בניחוח הבשמים שלבשו.
הוא עקב אחריהם בהערצה הולכת וגוברת-אף כי לא היו, ואולי בשל כך, לא היו ג’ז, לא היו הג’ז שלו.

תמי ואמנון, היו זוג השכנים החדשים של יורי. הוא היה עורך דין והיא אשת שיווק. הם היו הזוג המושלם! יפים, חכמים וצעירים.
כשיורי ראה את תמי לראשונה בחדר המדרגות, היא היתה ה”סוזן” שלו. מילות השיר של ליאונד כהן הדהדו במוחו ולא הרפו. הן המסו את לבו ונשמתו.
בין יורי לבני הזוג התפתח קרש של שיחות ומפגשים בחדרי המדרגות, אשר הלך והתהדק עם הגעתם של בני הזוג ביחד ולחוד לדירתו בטוענות שונות
וכך, בערב ליל הסדר, ערב חג החירות, בני הזוג מחליטים לצאת לחופשי ולהוציא גם את יורי איתם.
יורי מוצא את עצמו כבול למיטתו עם כבלי חשמל שאמנון הוציא ממכשירים שונים בדירתו. הוא אינו יודע מדוע הסכים לכך או מה הניע את בני הזוג לכבול אותו. אבל במהלך היותו אזוק, הוא חווה את מה שמעולם לא חווה. את פריצת הגבולות האישיים שלו ושלהם. גבולות רוחניים ופיזיים. ובנוסף, הוא חש בתשוקה ופורקן שמעולם לא חש, כשבני הזוג הכניסו אותו בערב זה למערבולת מינית ביניהם.
זה היה ערב של וידויים, של האמת מאחורי כל אחד ואחת מהם. אמת שאף אחד לא אמר עד לאותו הרגע. אמת שהוציאה אותם לחופשי.
זהו סיפורן של שלושה דמויות, שאולי הן אחת בעצם …

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים