הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 761

החל מדצמבר 2013

כשגופתה של הדיירת הבודדה בקומה העליונה מתגלה, השכנים שעד כה בקושי הכירו האחד את השני, יוצאים למסע היכרות שיחשוף בפני כל הדיירים את הצדדים האפלים של כל אחד מהם וכמובן של המנוחה. מוזמנים לקרוא ולהציץ גם אתם בחייהם.

24/08/2020

בניין חסר

ברחוב הרואה 9 בתל אביב ישנו בניין דירות בבעלותה של דניאלה. דניאלה היא אלמנה מבוגרת, קמצנית ומרירה, אשר ירשה מבעלה את הבניין הזה, כמו גם את חובותיו. והיא נחושה בכל לבה לחסוך שקל לשקל…

בעקבות ריח רע העולה מהדירה למעלה, דניאלה מבקשת מאורי, דייר בבניין, להתלוות אליה ולגלות את מקור הריח והבעיה.
אז מתגלה גופתה של עדנה, אשר גרה לבדה ואיש לא ידע דבר אודותיה. וגם לא איך וכיצד נפטרה.

מבחינת דניאלה, זה אסון! מי ישלם את כל העלויות?
לאחר שמתברר שאין אף אחד שיתאבל על עדנה או ידאג לה לקבורה, היא מחליטה לארגן ערבי זיכרון בביתה של המנוחה, מעין שבעה חלופית.
לא, דניאלה לא הפכה לאישה רחמנייה ואכפתית, כל רצונה היה בפרסום של מחווה זו בעיתונות, אותה הבטיח לה אורי על ידי חברו הכתב המקומי.
בערבי זיכרון אלו, השכנים לומדים להכיר זה את זה ואת עדנה וסודותיה. כשמתגלה הסוד האפל ביותר, סודותיהם של השכנים גם הם מאיימים להתגלות.

ספרו של עידו כנען חושף את יצר החטטנות והמציצנות האנושי. הוא דן בסוגיות, האם זה מוסרי? ומה המשמעות וההשלכות של זה על האנשים הנחשפים לזה?
בעידן בו האח הגדול שולט על כולנו, זה בהחלט ספר ראוי לקריאה ולעיון מעמיק.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים