הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 747

החל מדצמבר 2013

הכל התחיל, כשאסף, הבן של עודד ורונית, חזר מבית הספר לאחר ששמע הרצאה שהכפישו בה את יוליה לייזר, סבתו של אביו בטענה ששיתפה פעולה עם הנאצים בזמן השואה. מה שהתחיל עבור עודד כמסע לגילוי מי עומד מאחורי השקרים, הופך במהרה למסע מסוכן, המעמיד אותו ואת משפחתו בסכנה.

05/07/2020

כתם שחור על גב ברבור

הכל התחיל, כשאסף, הבן של עודד ורונית, חזר מבית הספר לאחר ששמע הרצאה שהכפישו בה את יוליה לייזר, סבתו של אביו בטענה ששיתפה פעולה עם הנאצים בזמן השואה.
המשפחה, יודעת שכל מה שנאמר בהרצאה ונכתב גם בספר ההיסטוריה שמופץ בבתי הספר- הוא שקר.
עודד, אשר עובד בשב”כ, החליט שהוא חייב לבדוק מדוע ואיך זה קרה. הוא נפגש עם מפמ”ר היסטוריה ועם הפרופסור שכתב את הספר, ושניהם טענו שיש בסיס לדברים.
אך, עודד, שלא בכדי, עבודתו בשב”כ החליט שהוא חייב למצוא הוכחות לכך שיוליה הצילה יהודים והיתה גיבורה ולא שיתפה פעולה עם הנאצים. הוא ידע שהיא כתבה מכתבים באותם הימים והוא ניסה לאתר אותם כדי להוכיח את האמת. אבל, כל פעם שהוא התקדם צעד אחד, מישהו הקדים אותו ושרף את המידע, העלים מסמכים ואף איים עליו.
אבל מדוע???

הוא מחליט לצאת לחופשת לימודים על מנת לחקור. הוא מגלה אט אט שהקנוניה הגיעה אף לראש השב”כ. סגנו של ראש השב”כ ,אף הודיע לו שיניח לזה, לפני שיהיה מאוחר מידי.

עודד מתקשה להרפות והוא נחוש בדעתו לגלות את האמת. אך, אט אט המחיר לאמת מתחיל להקשות עליו ועל משפחתו. החל מכתובות נאצה בבניין בו הוא מתגורר, פגיעה ברכבו , פיטורי אשתו ואף פגיעה פיזית בבנו.
מי האנשים העומדים מאחורי האיומים? מדוע הם מפחדים שהאמת על יוליה תצא לאור?

במקביל, בארצנו, כוחן של המפלגות הדתיות עולה. והן אף זוכות בבחירות.
איך זה קשור לתעלומה שעודד מנסה לפענח? את זה תצטרכו לקרוא בעצמכם 

מאחלת לכם קריאה מרתקת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה