הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 742

החל מדצמבר 2013

הצורך הזה לפרוץ החוצה, מעצמה, מחייה ומהשגרה, היה כה חזק עד שלפעמים הרגישה כמו אסירה. לפעמים אנחנו בונים לעצמנו את הכלא שלנו. כלא שאנו יוצרים מתוך פחד, מחשש לשינויים. אבל מי שלא משתנה עם החיים, פשוט קומל ומת… והיא הצליחה להבין זאת שנייה לפני שקמלה.

18/06/2020

רגל בים

הדשא היה כה ירוק, עד שהיא הרגישה שלבה פועם בחוזקה בהתפעלות. הרקע הכחול של השמים ושל הים רק הוסיפו לתחושה העזה שאפפה אותה.
היא נשמה את האוויר המלוח, הרווי תחושת חופש והיא ידעה שהגיעה למקום הנכון.
המקום שירגיע את נפשה ואת לבה.
הצורך הזה לפרוץ החוצה, מעצמה, מחייה ומהשגרה, היה כה חזק עד שלפעמים הרגישה כמו אסירה.
לפעמים אנחנו בונים לעצמנו את הכלא שלנו. כלא שאנו יוצרים מתוך פחד, מחשש לשינויים. אבל מי שלא משתנה עם החיים, פשוט קומל ומת…
והיא הצליחה להבין זאת שנייה לפני שקמלה.
היא היתה צופה בתמונות של אחרים במדיות החברתיות, קוראת ספרים שהיו לוקחים אותה למחוזות רחוקים וחולמת חלומות … היא ראתה את עצמה משוחררת מכל עול, נהנית מעוצמת הטבע ויופי הבריאה.
אבל מתי? מתי תצא לחופשי?

היא לגמה מהקוקטייל הקפוא ופשוט החליטה להרפות מהכל. שלווה מילאה את נפשה. עיניה נעצמו וחיוך נפרש על פניה והאיר אותה באור חדש. בפעם הראשונה בחייה הרגישה את השחרור הפנימי, המאפשר ללב לפעום מתוך חיות, הריאות נושמות מתוך רווחה והנפש חופשיה.
היא צעדה על חוף הים, בצעדים קלים אך נחושים. מחשבותיה התבהרו, והיא ידעה עכשיו לאן פניה מועדות ומה עליה לעשות. לפעמים כל מה שצריך, זה לצאת לחופשה, לצאת משגרת חיינו ופשוט להרפות.
היא כבר לא היתה אותה האישה.
עכשיו היא היתה אישה שלווה, החייה בשלום עם נפשה.

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה