הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 737

החל מדצמבר 2013

‘מורדת’, סינן אילן ופניו האדימו. ‘הפעם אני אלמד אותך לקח’. הוא קיפל את הפתק והניחו בכיסו, ואז החל ללכת בעצבנות לאורכו ולרוחבו של הסלון. אם חייה היו קשים לפני רגע זה, מאותו הרגע חייה הפכו לחידלון. הקווים האדומים נחצו!

31/05/2020

מורדת

“מורדת”, סינן אילן ופניו האדימו. “הפעם אני אלמד אותך לקח”. הוא קיפל את הפתק והניחו בכיסו, ואז החל ללכת בעצבנות לאורכו ולרוחבו של הסלון.

אם חייה היו קשים לפני רגע זה, מאותו הרגע חייה הפכו לחידלון. הקווים האדומים נחצו!
הייאוש שאפף אותה לפני זה, הלך והחמיר עד שהפך לתובנה.

רות גבע, היא אישה דתיה בת ארבעים המתגוררת עם בעלה וארבעת ילדיה בישוב קטן בגולן.
לכאורה חייה מושלמים, היא נשואה לאילן, מנהל מכללה לבנות, הנחשב לדמות תורנית נערצת בקהילה. אך, אף אחד לא יודע, שבתוך ביתם של משפחת גבע , אילן הוא לא אותו אילן אדיב ונחמד. בביתו הוא גבר אגרסיבי ושתלטן, המתעלל נפשית באשתו.
הוא מאמין שהוא צריך לשלוט ביד רמה בבני ביתו ובעיקר באשתו, אחרת יהיה כאוס בבית.

רות אט אט דועכת, ומאותה צעירה חובבת ציור ואומנות, נשארה אישה דהויה וחסרת חיים. יום אחד כשתחושת חוסר האונים והמחנק משתלטים עליה, היא מחליטה לנסוע בטענה שהיא הולכת לפגוש חברות מהאולפנה. אילן אישר את הנסיעה כשדעתו היתה מוסחת, אך מה רב היה כעסו שהוא גילה שהיא נמצאת בתל אביב בבית מלון…

רות נסעה לתל אביב, בעקבות טרמפ שהוצא לה, למרות שהתכוונה בכלל לנסוע לחיפה. אך בתל אביב, משהו גורלי התרחש. היא פגשה בגיא, עורך מגזין שירה ועובד סוציאלי לשעבר.
כשהוא ראה אותה מציירת בבית קפה את השחפים הפצועים, הוא קלט שהיא הציפור הפצועה והחבולה ושהיא זקוקה לעזרתו.
וכך הוא הציע לה לפרסם ציור שלה במגזין האינטרנטי שלו.

המפגש עם גיא היה אור שהתחיל להאיר את החשכה בה היא חייתה. בעזרתו של גיא ושל נעמה העובדת הסוציאלית ,ידידתו של גיא, היא מצליחה לראות את האמת הכואבת על חייה.

האם רות תצליח לצאת ממעגל ההתעללות בו היא חייה?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה