הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 737

החל מדצמבר 2013

כששירלי אחרי הלידה נמצאה בזוגיות במשבר, בו היא נאלצה להתמודד לבדה עם הקשיים הכלכליים וטיפול בתינוק, היא מוצאת נחמה ומפלט בפורום אינטרנטי המוביל אותה למערבולת של תשוקה, מיניות והגשמה עצמית.

25/05/2020

הסיפור שלי עליך

שירלי בת ה- 29 ילדה את בנה ים, המסמל את אהבתה הגדולה. מהר מאוד, חיי הנישואים שלה הופכים לסיוט מתמשך. מה שהתאים בחיי הרווקות והוללות כבר לא מתאים כשיש ילד קטן בבית. מוכר?
בעלה עסוק בחייו, בעישון גראס ובילוי עם חברים. מבחינתו היא השתנתה, הרי כך היה תמיד. הטיפול בילד ובמשכנתא “כבדים” עליו.
שירלי מוצאת את עצמה מטפלת לבד בילד, בחשבונות של המעון והטיטולים שהולכים ונערמים. הקושי גדל כשבעלה לא נותן לה גישה לחשבון הבנק.
היא מרגישה אבודה ובודדה. הקושי הכלכלי והנפשי הולך ומתעצם. היא הולכת ונסגרת בתוך עצמה, בתוך העצב והדיכאון האופפים אותה.

שירלי, המגדירה את עצמה כנעלמת לעיתים לתוך בועה, מוצאת מפלט בפורום באינטרנט, בו היא נותנת פורקן לאישה התוססת שבה ולמיניות המתפרצת שבה.
בפורום זה היא מכירה גבר, אשר מצליח להושיט לה יד מבעד למילים. הוא מצליח לחזק אותה ובעזרת תמיכתו הוירטואלית היא אוזרת כוחות ומתגרשת מבעלה.
בחייה החדשים כאישה גרושה, היא פורצת את הגבולות ומנהלת יחסים אינטימיים ומלאי יצריות עם השכן ממול ועם הגבר שהכירה בפורום.
היא מנסה להיעזר בסקס כאמצעי לאושר. והמיניות החדשה שבה אכן מאפשרת לה בטחון וכוחות מחודשים.
אך האם זה מה שייתן לה כוחות להתמודד עם חייה? האם הגבר שהכירה בפורום והתאהבה בו יעמוד לצידה? היא מקווה בכל ליבה שלמרות שהוא טוען שהוא לא בנוי לזוגיות, הא יתאהב בה ויהיה שלה.
האם מערכת היחסים ביניהם תשרוד כששירלי תגלה שבנה נמצא בספקטרום האוטיסטי?

ברומן אירוטי זה, המיניות מהווה מוקד מרכזי סביב הדרמות והקשיים בחיים. המיניות היא הנחמה והפורקן מהבעיות בחייה של הגיבורה. היא מאמינה שהמיניות נותנת את הכוח והתשוקה הנחוצים, הם מוציאים אותה מהדיכאון אליו היא נפלה.
אך, האם זו אכן תרופת הפלא או בועה שאליה היא נכנסת?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה