הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 732

החל מדצמבר 2013

בבוקרו של יום חמישי קר וגשום, במנזר עתיק בירושלים, מתכנסים שמונה עשר גברים ונשים לסופשבוע שהוא מרתון של פנויים פנויות, אשר במרכזו מתקיים משחק קלפים. כל אחד מהמשתתפים מגיע מתוך מניעיו, כאשר המכנה המשותף הוא חיפוש עצמי, חיפוש אחר אהבה ויציאה מהבדידות בה כל אחד מהם חי בה. מוזמנים להצטרף לסופשבוע של חיפוש וגילוי עצמי ואולי אפילו מציאת אהבה :-)

10/05/2020

קלפים במנזר

בבוקרו של יום חמישי קר וגשום, במנזר עתיק בירושלים, מתכנסים שמונה עשר גברים ונשים לסופשבוע שהוא מרתון של פנויים פנויות, אשר במרכזו מתקיים משחק קלפים.
כל אחד מהמשתתפים מגיע מתוך מניעיו, כאשר המכנה המשותף הוא חיפוש עצמי, חיפוש אחר אהבה ויציאה מהבדידות בה כל אחד מהם חי בה.
משחק הקלפים, מאפשר לשחקנים לחשוף את “קלפיו” בחיים או להסתירם עד סוף המשחק. כל אחד בוחר מתי ומה לחשוף.
רוחמה יוזמת האירוע מזמינה את גיורא, אלמן אב לילדים עובד אדמה, להנחות קבוצה ולהיות “מנחה- משתתף” ללא סיוע מקצועי של גורם חיצוני.

המטרה היא לאפשר דינמיקה פורייה ופתוחה בין האנשים.
המשחק הופך במהרה למערבולת של רגשות בין המשתתפים.

גיורא, המתמודד בעצמו עם הבדידות והריק שהגיעו בעקבות מותה של אשתו, נאלץ להגן על חברי הקבוצה בעקבות כל המתרחש בתוכה ובתוך תוכו. המשימה לא קלה…

קבוצת האנשים היא הטרוגנית ובעלת מרקם אנושי נרחב. בין חברי קבוצה הגיעו: שתי יפהפיות וגבר שרמנטי בעל חברת אופנה. מה להם ולפנויים פנויות? אישה המחפשת למצוא תשוקה, אשה אחרת המנסה רק למצוא מגע אנושי כלשהו, גבר שהקבוצה היתה המגע האנושי היחיד בחייו, רקדן אשר מנסה להתמודד עם נטיותיו המיניות, עובד סוציאלי קליני המעוניין לעזור לנהל את הקבוצה אך בעצמו לא יודע כיצד להתמודד עם רגשותיו ועוד.

דרך “הקלפים” אותם חושפים המשתתפים במהלך המשחק, הרגשות והתגובות שלהם במהלכו, הקורא לומד להכיר את הדמויות על מגוון הרבדים שבהם, על עולמם הרגשי, על בדידותם וכאבם.

עולמם של הדמויות, מרתק ומפתיע ומושך את הקוראים לסופשבוע של חיפוש וגילוי עצמי ואולי אפילו מציאת אהבה :-)

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה