הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 716

החל מדצמבר 2013

חברות אמיצה בין שתי חברות טובות עומדת למבחן כאשר לאחת מהן נולדה אחות. השנייה מוצאת נחמה בנושי הכלבלב. האם החברות תשרוד, האם הכלבלב יהווה נחמה?

27/02/2020

איפה אתה, נושי

מלי וטלי גרו באותה השכונה ויחדיו הלכו לגן חובה. גם בבית הספר למדו באותה הכיתה. הן היו חברות מאוד טובות והרגישו כשתי אחיות (לאף אחת מהן לא היה אח או אחות).
עד שיום אחד טלי ספרה למלי שהולכת להיוולד לה אחות. ולמרות הבטחתה שהן תמיד יישארו אחיות, צל קטן וחבוי הפריד ביניהן.

כשלוסי הציעה גורים למסירה, מלי התחננה לאמה לאמץ אחד לביתה. יחד עם טלי הן בחרו לכלבלב שם- “נושי”. נושי הלך וגדל והפך לכלב גדול וחזק.
נושי ומלי חלקו המון רגעים יפים ומלאי אהבה, והימים עברו עליהם בעליזות ובחדוה. ולאחר שנולדה לטלי אחות, הן המשיכו להיפגש עם התינוקת ועם נושי.
עד שערב אחד, הנורא קרה.
הודיעו להם שנושי נדרס ומאז לא חזר…

מלי נשארה עצובה ואבלה. היא רצתה להאמין שאולי עוד יפתיע נושי ויופיע. אבל הוא לא חזר…

דרך נושי, מוצפים ועולים מגוון רגשות אנושיים: רגשות חיבה, נחמה, חמלה ודאגה, שיתוף ושמחה, לצד רגשות אבל ופרידה, כאשר הוא נדרס.

הספר עוסק בחברות אמיצה בין שתי ילדות, בשינוים החלים במהלך החיים בחייהן, אשר משפיעים על הקשר ביניהן. הספר מלמד שאם חברות היא אמיתית, היא תמיד תישאר.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה