הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 714

החל מדצמבר 2013

‘מרכיבים בתלת מימד’ הינה סדרת ספרים מבית דני ספרים, העוסקת במגוון נושאים המרתקים ילדים וכוללת בתוכה מידע רב ומעניין על אותו הנושא. בנוסף, כל ספר מכיל 4 דגמים קלים להרכבה. כך, שהספרים הופכים גם למקור העשרה ואף יצירה.

18/02/2020

מרכיבים

“מרכיבים בתלת מימד” הינה סדרת ספרים מבית דני ספרים, העוסקת במגוון נושאים המרתקים ילדים וכוללת בתוכה מידע רב ומעניין על אותו הנושא. בנוסף כל ספר מכיל 4 דגמים קלים להרכבה ( אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה לפי המספרים). כך, שהספרים הופכים גם למקור העשרה ואף יצירה.
הספרים מיועדים לילדי גן וראשית קריאה.
ספרים בסדרה: “מרכיבים רכבות”, “מרכיבים חלליות”, “מרכיבים טרקטורים”, “מרכיבים מטוסים”, “מרכיבים מכונות” ו”מרכיבים דינוזאורים”.

מרכיבים טרקטורים
מרכיבים טרקטורים כריכה

הטרקטורים הם כלי רכב חזקים ושימושיים. הם בעלי מנועים חזקים, המסוגלים לגרור עגלות ומכונות חקלאיות שונות. הטרקטורים יכולים להוביל משאות כבדים על פני שטחי אדמה לא יציבים, וכן להסתובב בשטחים קטנים. בין אם הם משמשים בחוות חקלאיות או באתרי בנייה, תמיד אפשר להסתמך על הטרקטורים שיבצעו את העבודה הקשה.
כל כלי רכב המשתמש בכוח המנוע שלו לגרירת משאות יכול להיחשב לטרקטור. בהתאם לעבודה הנדרשת ממנו הטרקטור יכול להיות קטן, בעל שני גלגלים בלבד, או גדול, בעל שמונה גלגלים.
ישנם טרקטורים שונים המשמשים למגוון הרחב של עבודות בשדה וישנם טרקטורים שתפקידם הוא להעביר משאות כבדים בחוות החקלאיות ובאתרי הבניה.

הידעתם, שמכסחת דשא הוא סוג של טרקטור?

מוזמנים לקרוא בספר עוד על עולמם של הטרקטורים.

הספר מכיל 4 דגמים להרכבה של טרקטורים שונים: טרקטור בעל ששה גלגלים, קטפת קטניות, טרקטור לכריתת עצים ולפינוי הגזעים, טרקטור עם זרועות הידראוליות.

מרכיבים רכבות

מרכיבים רכבות (002)

ברחבי העולם משמשות הרכבות להעברת נוסעים וסחורות ממקום למקום. יש סוגים רבים של רכבות, חלקן נוסעות על פני הקרקע, חלקן טסות במנהרות מתחת לאדמה, וחלקן מטפסות לאיטן במעלה הרים תלולים.

רכבות הנוסעים הראשונות הונעו על ידי קיטור. הרכבות החשמליות, המסוגלות להגיע למהירות גבוהה מזו של רכבות הקיטור והדיזל, החלו לפעול בשנות ה-50 בצ’כיה.
יש רכבות העורכות מסעות ארוכים מאוד ועוברות מרחקים עצומים. הנסיעה הארוכה ביותר אורכת 7 ימים ו-20 שעות!
רכבות המטען או המשא, הן החזקות בעולם.

הידעתם שכיום רכבות רבות מגיעות למהירויות של מעל 200 קמ”ש? ביפן נמצאת הרכבת המהירה ביותר בעולם והיא מגיעה למהירות של יותר מ-600 קמ”ש.

מוזמנים לקרוא בספר עוד על עולמם של הרכבות.

הספר מכיל 4 דגמים להרכבה של רכבות: רכבת קליע, מונוריל שהיא רכבת הנוסעת על מסילה אחת בלבד, רכבת נוסעים, רכבת משא.

מרכיבים חלליות

מרכיבים חלליות כריכה

אלפי רכבי חלל שונים שוגרו מכדור הארץ מאז שהמסע לחלל הפך אפשרי בשנות החמישים של המאה העשרים. לוויינים שוגרו למסלולם, חלליות הנחיתו בני אדם על הירח, ורכבי חלל רובוטיים יצאו לחקור את כוכבי הלכת במערכת השמש ואף מעבר להם.
טיסת החלל המאויישת הראשונה התרחשה ב-12 באפריל 1961.
אמנם רכבי חלל אחדים ערכו מסעות אל כוכבים רחוקים, אבל מרביתם הסתפקו בכניסה למסלול סביב כדור הארץ. אלה כוללים תחנות חלל, טלסקופים ולוויני תקשורת, המעבירים מידע לרחבי העולם.

הידעתם שמאדים הוא הכוכב שזכה לביקורים הרבים ביותר של רכבי חלל? משנות ה-60 נשלחו אליו עשרות כלי רכב בלתי מאוישים כדי לחפש סימני חיים, אך עד היום לא נמצאו סימנים כאלה.
מוזמנים לקרוא בספר עוד על עולמם של החלליות.

הספר מכיל 4 דגמים להרכבה של חלליות: ווסטוק 1, מעבורת חלל, רכב החלל אוריון, טלסקופ החלל ג’יימס וב.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מרתקת ויצירה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה