הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 703

החל מדצמבר 2013

עם צאת הסרט ‘קצין ומרגל’ זהו זמן מצויין לקרוא את הספר עליו הוא מתבסס. רוברט האריס, גדול מחבר המותחנים ההיסטוריים, בספרו מצליח להפוך את פרשת דרייפוס לדרמת מתח משובחת. הוא משיב לחיים פרשה, אשר השאירה חותם בהיסטוריה.

09/01/2020

קצין ומרגל 2

עם צאת הסרט “קצין ומרגל” זהו זמן מצויין לקרוא את הספר עליו הוא מתבסס.
רוברט האריס, גדול מחבר המותחנים ההיסטוריים, בספרו מצליח להפוך את פרשת דרייפוס לדרמת מתח משובחת. הוא משיב לחיים פרשה, אשר השאירה חותם בהיסטוריה.

בפאריז של שנת 1895 , ז’ורז’ פיקאר הוא קצין בצבא הצרפתי אשר קבל עליו את תפקיד “העיניים והאוזניים” של שר ההגנה. הוא מדווח לו את כל המתרחש במשפטו של המרגל המורשע, אלפרד דרייפוס. הוא עצמו מאמין באשמתו של הנאשם. הוא צופה בהשפלתו הפומבית, בקריעת דרגותיו ובשליחתו למאסר באי השדים.
זמן קצר לאחר מכן, הוא מונה לעמוד בראש יחידת המודיעין, היחידה שהיתה אחראית לתיק של דרייפוס.
פיקאר הוא זה שמקבל לאישור את כל התכתובת של דרייפוס לבדיקה וצנזורה. אט אט הוא נחשף לאישיותו ואף כמעט מתפתה להאמין שהוא חף מפשע. אך, מהר מאוד הוא מתעשת וחושב לעצמו שזוהי אסטרטגיה נהדרת ומתוחכמת של דרייפוס, אשר עושה שימוש בתכתובת כדי לשנות את גזר דינו.

אבל, משהו לא מסתדר…

כשמגיע מידע לגבי מרגל נוסף בצבא, מסתבר שכתב ידו של המרגל “המסתובב לו חופשי”, זהה לכתב היד שגרם להרשעתו של דרייפוס. ואולי זה בכלל לא היה כתב ידו של דרייפוס?
הייתכן שדרייפוס חף מפשע?

פיקאר, שהיה קצין ישר ואוהב צדק, החליט לחקור את הנושא לעומק. מה שלא מצא חן בעיני הממונים עליו. ככל שהוא טען נחרצות שדרייפוס חף מפשע ושנמצא המרגל האמיתי, כך הוא נסחף יותר לתוך מערבולת של שחיתות ושקרים. מערבולת המאיימת על המשך הקריירה שלו בצבא ואף על חייו.

מאחלת לכם קריאה מהנה ומרתקת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה