הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 761

החל מדצמבר 2013

3 ספרים קשיחים, צבעוניים ומלאי הפתעות מחכים לכם ולילדכם הקטנטנים. מהרו להיכנס לפוסט ולהצטרף להרפתקאות :-)

19/11/2019

קופיקו לפעוטות

אני בטוחה שכל הורה מכיר את קופיקו עוד מילדותו ואף שומר לסדרת הספרים מקום חם בלב :-)
“דני ספרים” הוציאו 3 ספרים קשיחים, צבעוניים ומלאי הרפתקאות לפעוטות וילדים קטנים. וזו ההזדמנות שלנו ההורים לחזור אחורה בזמן ולתת לקטנטנים לטעום ממיטב המסורת של קופיקו האהוב.

בין הספרים החדשים תוכלו למצוא את הסדרה “קופיקופאזל” עם שני ספרים: קופיקופאזל בפארק וקופיקופאזל בגן החיות; ואת הספר קופיקו בייבי- מקלחת ולישון.
את כל הספרים מלווים איוריו הצבעוניים והמקסימים של דדי ונגר.

קופיקו פאזל- בפארק

קופיקופאזל בפארק

זהו ספר פאזל לכל המשפחה, הכולל בין דפיו הקשיחים 3 פאזלים גדולים, אותם תוכלו להרכיב יחד עם הקטנטנים ולהפוך את הקריאה המשותפת להרפתקאה.
בספר זה, קופיקו, הקוף האהוב והשובב, יוצא ליום כיף בפארק. שם טיפס על צמרת העץ, התרוצץ עם החתול, הכלבלב, העורב והארנב. עם איתי הוא שיחק במסירות ולבסוף הוא ישב לאכול עם כל החברים.

קופיקו פאזל- בגן חיות

קופיקופאזל בגן החיות

כמו “קופיקופאזל בפארק”, גם ספר זה הוא ספר פאזל לכל המשפחה, הכולל בין דפיו הקשיחים 3 פאזלים גדולים, אותם תוכלו להרכיב יחד עם הקטנטנים.
בספר זה, קופיקו, הקוף האהוב והשובב, יוצא לטייל בגן החיות עם נוגה. הוא פוגש שם את האריה, הקנגורו, ארנבות, צבים, דובים, לטאות וציפורים שרות.

קופיקו בייבי- מקלחת ולישון

קופיקו בייבי- מקלחת ולישון

בספר זה קופיקו השובב, מתנדב לעזור לנוגה, אשר פוחדת מהמקלחת. לא כל כך נעים לה עם המים הרטובים כשאמא עושה לה שטיפה במקלחת ולכן ללכת למקלחת היא שוכחת.
קופיקו מציע לה פתרון יצירתי: שהיא תחשוב שכל טיפה היא כוכב, שאליה נשלח ממרום השמים, כמו חבר מיוחד שהגיע עכשיו ומושיט לה את שתי הידיים…
נוגה כבר לא מפחדת מהמים הרטובים, ועכשיו היא בכלל לא רוצה לצאת…
בספר תוכלו למצוא גם אתם כוכבים זוהרים, שיעזרו לכם להתגבר על הפחדים :-)
לספר מצורפים כוכבי פלסטיק להדבקה על הקיר.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה !

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים