הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 685

החל מדצמבר 2013

ספרה של אורלי סיגל הוא ספר על קבלת החלטות, על אומץ נפשי, על רגש וכאב. מוזמנים להיכנס ולקרוא עוד.

14/11/2019

בואי

ספרה של אורלי סיגל מורכב משלוש נובלות: חממות, בואי, ופס חם. אלו סיפורים בועטים לתוך הנפש פנימה, אשר חושפים את הדמויות במערומיהן ואת המצוקה הפנימית בה הן נמצאות. דרך כתיבתה הציורית, האותנטית והכנה של אורלי סיגל, הקורא לא יכול שלא להזדהות עם הדמויות.
כל אחת מהדמויות בסיפור נמצאת בשלב גורלי בחייה. סוד מהעבר מתעורר ומאלץ את הדמות להתמודד עמו. כאשר בסופו של דבר הדמות יוצאת לחופשי מהכבלים שכבלו אותה למציאות בה היא חייה.
זהו ספר על קבלת החלטות, על אומץ נפשי, על רגש וכאב.

חממות
שרה, אלמנה ממושב בבקעה, הולכת לפסיכיאטר כבר תשע שנים. תשע שנים בהם היא הולכת כדי לקבל מרשם לתרופות ואת האמת על עברה היא שומרת בתוכה.
היא לא מספרת על אחיה, אבנר, אשר בילדותה, לאחר מות אביה, כשהרגישה בודדה ועזובה, נגע בה בחושך, מבלי שאמה תדע. או אולי היא ידעה ושתקה, כי היו לה עוד ילדים לטפל בהם?
האם גם היא עצמה עיניים כשראתה את אבנר עם בתה מוריה במכונית ליד החממות?

כשבעלה דוד נפטר, משהו בה קמל. דוד הגן עליה מפני העולם. בריאותה הולכת ומתרופפת והיא מאבדת שליטה על עצביה. היא חווה התקפי חרדה. ומוותרת על חייה.
מאישה פעילה, אשר נהלה את הפעוטון של המושב, היא הפכה לאישה המסתגרת לבדה בביתה. כשרק אבנר, מגיע לארח לה חברה.

האור מגיע דווקא מהחממות של דוד, שהיוו נטל עבורה. כשאחד הילדים מוצא שם מפלט, היא מגלה את הרצון שלה להקים בחממות מקום לילדי המושב.

האם יהיה לה את הכוח לחולל שינוי בחייה? לקום מהריסותיה?

בואי

קצינה במשרד הביטחון מגיעה למרפאת פוריות, כדי לנסות שוב להביא ילד לעולם. היא ירשה מאמה את הקללה של הכרומוזום המקולל וכל שאיבה נגמרת במפח נפש, כשמתגלה כי כל העוברים לא בריאים.
במרפאה היא פוגשת את קארין, בחורה שכמוה מנסה להביא ילד לעולם. במפגש עם קארין מתעוררות בה תחושות מוכרות מעברה… אז היא כבר ידעה אישה. אישה שגרמה לעולמה להיצבע בשלל צבעי הקשת.
המפגש עם קארין מרעיד את כל עולמה ומאיים על המשך נישואיה.
האם היא תישאר בנישואים, אשר כבר מזמן הפכו לנטולי רגש ותשוקה?

פס חם

עומר, שף מצליח, נשוי עם ילדים חי את חייו בארץ. עומר בילה את תקופת הלימודים וההכשרה שלו בפריז, שם פגש באנה, אשר היתה מורתו. יום אחד אנה מופיעה במסעדה, למרות שהוא בקש ממנה לא להגיע לשם. המפגש בין השניים מעורר זיכרונות, טעמים וריחות משכרים מהעבר.
אנה באותה תקופה, שבה למד אצלה, האמינה בו בכל לבה וטיפחה את כישוריו. אבל לא רק…

מה קרה בפריז? האם אנה תצליח לערער את נישואיו של עומר?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה