הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 761

החל מדצמבר 2013

הפעוט לא אוהב לשתות מים? אתם מוצאים את עצמכם רודפים אחריו עם בקבוק ללא הצלחה? מוזמנים להיכנס לפוסט ולקרוא כיצד לעודד שתיה אצל פעוטות.

03/11/2019

שתייה 1
צילום: יח”צ חו”ל

מגיל חצי שנה, מתחילים לתת לתינוקות לשתות מים. אלו הנוזלים שיחליפו אט אט את הנוזלים שקבלו משתיית החלב. כחלק מהמעבר למוצקים, כמות החלב קטנה וצריך להחליפה במים.
חלק מהתינוקות והפעוטות שמחים בהתנסות החדשה, אך חלקם ממאנים לשתות. הבעיה מחמירה ככל שהתינוק גדל ואנו נאלצים להמיר עוד מנות חלב במזון מוצק.
אצל חלק מהפעוטות תמצאו את עצמכם עם הבקבוק אחריהם ומציעים להם שוב ושוב לשתות. ולפעמים אפילו זה לא יועיל כדי לשתות יותר מכמה שלוקים.

אז מה עושים?
אני מציעה שתהפכו את שתיית המים למהנה וכיפית, למשחק ולדרך חיים.

כיצד לעשות זאת:
1. תשתו לידו ותראו לו שזה כייף לכם. למשל, תיקחו שלוק, תעשו קול של רוויה ותחייכו. וכמובן לא לשכוח- תציעו לו גם.

2. תעשו לחיים ותחייכו, תתפלאו כמה שזה משמח אותם והמשחק הזה יעודד אותם לשתייה מהנה. הבן שלי עף על זה :-)

3. לא פחות חשוב ואולי הכי חשוב- תמצאו בקבוק מתאים או כוס , שמהם הפעוט ישמח לשתות. שאפילו ימצא זאת כתופעה מרתקת.
הפעוט יכול להמשיך לשתות מבקבוק רגיל, מבקבוק עם קש מובנה (מזהירה- בהתחלה הפעוט ישתעשע עם השאיפות ועשוי להרטיב את כולו :-)) או מכוס הפלא.
ומה מופלא בכוס הפלא? מדובר על כוסות המיוצרות על ידי מותג מוצרי התינוקות האמריקאי Nuby . אלו כוסות שתייה מעוצבות המותאמות לתינוקות וילדים, בעלות פטנט ייחודי המונע את דליפת נוזל השתייה שבתוכן בכל זווית בהן מוחזקות ומאפשרת לתינוק ולילד לשתות באופן עצמאי וללא חשש.
כוסות אלו מצוינות לשלב גמילת הילד מבקבוק ומעבר לכוס. המעבר מבקבוק לכוס תהפוך עבור הפעוט לחוויה קלה ומעניינת. כמו כן, שולי הסיליקון הרכים בחלקה העליון של הכוס מעוצבים באופן ייחודי להגנה על החניכיים הרגישות והשיניים הבוקעות.
את כוס הפלא ניתן למצוא בשני דגמים: הראשון, כוס קטנה בנפח 240 מ”ל בעלת ידיות אחיזה נוחות, המיועדת לגילאי חצי שנה ומעלה. השני, כוס גדולה יותר בנפח 300 מ”ל, נטולת ידיות המיועדת לילדים גדולים יותר.
שתייה 2
צילום: יח”צ חו”ל

לפרטים נוספים- www.Nuby.co.il

שתפו אותנו איך אתם מעודדים את השתייה אצל ילדכם!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים