הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 760

החל מדצמבר 2013

ביל אקרסון היה אספן ספרים נדירים, שחבב במיולד ספרי מתח. הוא לא היה מעלה על דעתו שייפול בחלקו להיות הגופה בתעלומת הרצח הפרטית שלו…

31/07/2019

כל השקרים היפים

ביל אקרסון לא היה מעלה על דעתו שייפול בחלקו להיות הגופה בתעלומת הרצח הפרטית שלו. ביל היה אספן ספרים, שהתפרנס ממכירת ספרים נדירים. והוא אהב במיוחד את ז’אנר ספרי הבילוש.

בנו, הארי אקרסון כבר היה לקראת סיום לימודיו בקולג’, כאשר הוא קבל הודעה שאביו מת. נסיבות מותו לא היו ברורות. האם נפל ומעד, האם התאבד או אולי בכלל מדובר על רצח???
הארי חזר לביתו במיין, שם התגוררה אמו החורגת, אליס. אליס שהיתה צעירה מאביו, היתה יפה וחושנית והצליחה לעורר בהארי מחשבות, שהיה מעדיף שלא היו מתעוררות אצלו.
רגשותיו כלפיה היו מעורבים. מצד אחד, היא היתה יפה ורצונו היה לנחמה ומצד שני, הוא הרגיש שמשהו לא לגמרי בסדר. משהו מוזר בהתנהגותה. מה היא מסתירה?

הארי ראה דרך החלון דמות של בחורה צעירה מחוץ לביתו. משהו בה תפס את תשומת לבו. לאחר מכן אותה הבחורה הופיעה שוב בהלוויה, שם היא לא דברה עם אף אחד… ולבסוף היא הופיעה בחנות הספרים של אביו, שם הציגה את עצמה כגרייס ואמרה לו שהגיעה לחנות הספרים בחיפוש אחר עבודה. גרייס אמרה להארי שהיא חדשה בעיר ושהיא הכירה את אביו מהחנות מניו יורק. אבל היה ברור להארי שיש משהו מעבר לכך. אולי היה ביניהם רומן בניו יורק?
ואם באמת היה ביניהם רומן ואליס גילתה? אולי היא עקבה אחריו במהלך טיול אחר הצהרים שלו, מחכה שיגיע לנקודה מבודדת והכתה בו בעזרת חפץ כלשהו? זה אולי נשמע להארי מגוחך, אבל הרי לא אביו הוא שהיכה את עצמו בראש עד מוות.
ואולי אביו החליט לסיים את הרומן שלו עם גרייס והיא החליטה לנסוע למיין כדי לנקום בו?
הארי תהה אם התשובה לכל השאלות האלה מסתתרת בבית.

כאשר נמצאה גופתה של גרייס, היה ברור להארי שהמוות של אביו לא היה תאונה ושמי שרצח את אביו רצח גם את גרייס.
שקרים יפים היו בעברה של אליס… אבל האם היא הרוצחת?

מאחלת לכם קריאה מותחת ומרתקת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים