הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 757

החל מדצמבר 2013

סדרת הספרים החדשה לפעוטות ‘מילים לקטנטנים’ היא סדרה בת ארבעה ספרים מלאי קסם של ילדות, המגיעה בפורמט של ספרי קרטון קשיחים והיא מושלמת ללמידת מילים חדשות.

18/07/2019

סדרה לפעוטות

סדרת הספרים החדשה לפעוטות “מילים לקטנטנים” היא סדרה בת ארבעה ספרים מלאי קסם של ילדות, המגיעה בפורמט של ספרי קרטון קשיחים.

הספרים בסדרה הם: מילים, חיות, כלי רכב, צבעים. בכל ספרון 5 כפולות.

בספר “מילים” הפעוטות יפגשו את מילים במגוון רחב של נושאים, כגון: משאית, פרח, ילדה, כדור, ספה, שולחן, ספר, ברווזון, תפוח, דבורה, פיג’מה, גיטרה, גרביים, עגלה, תות ועוד.

מילים

בספר “צבעים” הקטנטנים יכירו את עולם הצבעים באמצעות ציורים שונים הצבועים בצבע מסויים באותו העמוד. למשל, בצבע בצהוב יהיו אפרוח, לימון ובננה; בירוק יהיו אגס, אבוקדו ומכונית; בלבן יהיו ביצה, נייר טואלט ודב הקוטב ועוד.

צבעים

בספר “חיות” הפעוטות יכירו מגוון רחב של חיות, ביניהן: סוס, תרנגול, פרה, כבשה, דבורה סוסון- ים, פינגווין, אריה, טיגריס, כלב, ברווז, פרפר, קרנף, אייל ועוד.
חיות

בספר “כלי רכב” הקטנטנים ילמדו על כלי רכב ממבחר סוגים, ביניהם: מכונית מרוץ, מסוק, חללית, טרקטור, דחפור, כבאית, רכבת, אוטובוס, אופניים, סירת מפרש, צוללת, מטוס, מערבל בטון ועוד.

כלי רכב

הפעוטות נחשפים באמצעות ספרים אלו למילים חדשות ומתרגלים מילים שכבר מוכרות להם. האיורים הנפלאים מאפשרים לקטנטנים ליהנות מחווית הלמידה ומאפשרים לימוד קל של המילים השונות.

מאחלת לכם ולילדכם למידה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים