הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 761

החל מדצמבר 2013

נמי הנמלה, היא נמלה מבולבלת, שאת תפקידה בקן היא שוכחת. מה יקרה, כשיתנו לה משימה רבת אחריות והיא תישלח למצוא מקום עם יבול רב, מאחר והמזון בקן הולך ואוזל?

10/06/2019

נמי הנמלה

מתחת לתלולית אדמה בגינה שוכן לו קן נמלים עם מלכה ונמלים פועלות רבות. הנמלים היו חרוצות והן התרוצצו בחיפוש אחר מזון, כדי בחורף לא ירעבו. כל אחת ידעה את תפקידה.
רק נמלה אחת בשם נמי, היתה מבולבלת ושכחה את תפקידה.
המלכה ששמעה על בלבולה של נמי, כעסה ובקשה ממנה להתייצב מולה. המלכה הטילה על נמי משימה הדורשת אחריות רבה, למצוא מקום עם יבול רב, מאחר והמזון בקן הולך ואוזל.
כך יצאה נמי, פוחדת ומפוחדת למסע הרחק מהקן. היא חצתה נהרות יערות וכרמים. לפתע, הגיעה למקום פורח עם יבול רב צומח. היא שמחה שעכשיו היא תוכל לחזור לקן ולדווח. אבל, את הדרך חזרה לקן היא איננה זוכרת…
היא הלכה ימים רבים בחיפוש אחר הקן, כשלפתע קראו לה שתי נמלים כמותה. היא שמחה וספרה להן את סיפור המסע שלה. הן ספרו לה בחזרה שגם הן נשלחו לשם כך, למצוא מזון לנמלים שבקן.
נמי שמחה שהיא כבר לא לבד, והיא לקחה את הנמלים לאותו מקום מיוחד שהיא מצאה.
השתיים בקשו ממנה לחזור איתן לקן שלהן, כי הרי היא זו שהצילה אותן מרעב. נמי התרצתה ונענתה לבקשת חברותיה החדשות.
בקן ערכו לכבודה מסיבת הודיה והמלכה הכתירה אותה כמלכה החדשה של הקן, שהרי בזכותה כל הנמלים ניצלו מרעב.

כך נמי הנמלה הפכה מהנמלה שהתבלבלה לנמי המלכה :-)

נמי הנמלה, היא דוגמה עבור הילדים. גם אם אנחנו לא בדיוק כמו כולם ולפעמים קצת שונים ואולי מבולבלים, זה לא אומר שאנחנו חייבים להיות לא מוצלחים. תמיד אפשר לשנות, לעבוד קשה (כמו נמלה) ולהצליח. לפעמים דווקא כשנקבל משימה מלאה באחריות ושונה, דווקא שם נוכל להפגין את כישורנו.
לא בכדי הסיפור הוא סיפורה של נמלה. הנמלה היא משל לחריצות ועבודה קשה.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים