הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 626

החל מדצמבר 2013

תוכנית עסקית נכונה לסוגי אירועים שונים. האירוע יכול להיות מסיבה ואפילו הכנה לטיול עם המשפחה. נשמע מסובך? לא בהכרח… פלד בספרה מפשטת את המושגים, כדי שגם הקטנים יוכלו ללמוד על החיים ולהבין את הכתוב.

30/05/2019

המסיבה הגדולה

ספר זה הוא חלק מסדרת הספרים WH STARS 7, המיועדת ליצירת פלטפורמת דיון עם ילדים בני 6-8 , בנוגע למושגי בסיסיים מעולם העסקים ולכישורי חיים שנלווים אליהם.
“WH STARS 7 ” הוא כינוי הלקוח מהשפה האנגלית ל- WH QUESTIONS 7 : מה, היכן, למה, מי, מתי, איזה וכיצד. לשאלות אלו משמעות עצומה, מאחר והן מציינות אבני דרך זוהרות בהבנת טקסט, תהליך, משמעות ואף מציירות נתיבים של התפתחות אישית: חשיבה, פיתוח סקרנות וערכים המשפיעים רבות על סביבתם.
בספר זה, הקורא הצעיר יוכל ללמוד על הכנת תוכנית עיסקית. תוכנית עסקית נכונה לסוגי אירועים שונים. האירוע יכול להיות מסיבה ואפילו הכנה לטיול עם המשפחה. נשמע מסובך?
פלד בספרה מפשטת את המושגים, כדי שגם הקטנים יוכלו ללמוד על החיים ולהבין את הכתוב.

אמה ואדם רצו מסיבה. המורה הסכימה בתנאי שהם יארגנו אותה. אדם רצה לארגן לבד. אז המורה אמרה לאמה ארגן גם היא מסיבה. איזה כייף, עכשיו יהיו להם שתי מסיבות :-)

אדם חשב שלארגן מסיבה זה קלי קלות והחליט לערוך אותה כבר בשישי הקרוב. מה כבר נדרש? כיבוד ושתייה?

לעומתו, אמה חשבה שלפני שמתחילים לבצע את משימת ארגון המסיבה יש לחשוב על כמה דברים כמו: מהי מטרת המסיבה, כמה ילדים יוזמנו למסיבה ,מאיפה היא תיקח כסף עבור הממתקים וההפתעות, מה תהיה תוכנית המסיבה, וכמובן, היכן ומתי תתקיים.

למחרת בבית הספר היא לא הפסיקה לחשוב על המסיבה. היא הבינה שיהיה לה קשה לעשות הכל לבד. הוריה הציעו לה לשתף את חבריה ולבקש מהם עזרה, וכך עשתה.
הדבר הראשון שאמה וחבריה עשו, זה חלוקת תפקידים. אמה נבחרה פה אחד למנכ”לית- למנהלת הכללית של המסיבה. דני נבחר למנהל הכספים, את המסיבה המוצלחת.

מוזמנים לקרוא בספר כיצד הצליחו אמה וחבריה לארגן מסיבה נפלאה :-)

פלד מלמדת בספרה, שלכל אירוע בתהליך יש מטרה, התחלה, פעולה וסוף.
ומה נדרש לפרויקט מוצלח?
• תכנון
• שיתוף פעולה
• ל”מכור” את הפרויקט
• ולא פחות חשוב להוקיר כל אחד שלקח חלק בפרויקט.

ממליצה לקרוא את הספר עם ילדכם וליישם יחד תוכנית עסקית. זו בהחלט יכולה להיות חוויה מעשירה לילדים.
אז מה אתם מתכננים?
מוזמנים לשתף אותנו בתגובות לפוסט.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה ומוצלחת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה