הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 754

החל מדצמבר 2013

לספר קשה להירדם. הוא מסכן ורועד כולו. הוא מפחד. מה אפשר לעשות כדי להרגיעו ולעזור לו לישון? מוזמנים להיכנס ולקרוא.

15/05/2019

הספר פוחד

לראשונה תורגמה סדרת הקלאסיקה מספרות הילדים הצרפתית מאת רמדייה ובורז’ו. הסדרה כוללת גם את הספר “הספר הולך לישון”. הספרים מחזקים את הפעוטים ועוזרים להם בהתמודדות עם רגשותיהם.

הספר “הספר פוחד” מציג את הרגשות של הילד באמצעות האנשת הספר. דבר המאפשר לפעוט תחושת הזדהות מחד, ומצד שני על ידי כך שזה הספר ולא הוא, הוא מרגיש שהוא לא שונה ושפחדיו מובנים.
הספר מציג את סיפורו- קשה לו להירדם. הוא מסכן ורועד כולו.
העכבר החבר, שואל אותו מה קרה. הספר מספר שהוא פוחד מהחושך. אם כך, בספר ניתנות “הוראות להתמודדות”: הדליקו מנורה קטנה וגשו אל הספר. ואז נבדוק שחם לו מספיק.
ועכשיו צריך לבדוק, שאין ממה לפחד… הציצו בתוך הארון, חפשו מתחת למיטה ותראו לספר שאין שם שום דבר. אבל הספר, שומע קולות. העכבר מציע שאולי זו החתולה בחוץ שמייללת?
עכשיו הרבה יותר טוב…

תנו לו לשתות קצת מים, חבקו אותו ונשקו אותו, שירו לו שיר ערש.
עכשיו כשהספר כבר לא פוחד, הוא עומד להירדם.

סגרו את הספר לאט ובשקט.

ששש… לילה טוב! 

הספר מעמודי קרטון ואפשר לקרוא בו כבר מגיל כמה חודשים.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה נעימה ומרגיעה :-)

XOXO
אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים