הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 757

החל מדצמבר 2013

בלופט אחד בניו יורק, בשכונת הלז קיצ’ן, חיו ארבע שותפות יפות וחכמות, אשר הפכו להיות החברות הכי טובות. עד שהגיע הזמן להיפרד…

05/05/2019

הדירה

שלוש הפנים האחרונות שסאשה ראתה כשהסתובבה לנופף לשלום היו של שלוש הנשים שאיתן חלקה את חייה בהלז קיצ’ן, עומדות ליד הגברים שלהן. זה היה מראה כה יפה, לקול נקישות פרסותיו של הסוס הלבן, שמשך את הכרכרה שלהם לאורך השדרה החמישית לעבר הפלאזה, אל העתיד שלהם. איזה לילה יפהפה.
הלופט בהלז קיצ’ן נחרת בלבבותיהן לעד. שם הכל התחיל, והאהבה והקשרים שנוצרו שם לא ייתמו לעולם….

הן היו כמו רכיבים בלתי רגילים ובלתי צפויים שהצטרפו יחד לארוחה מופלאה. חמש שנים חיו ארבע השותפות לדירה יחד, עזרו זו לזו, אהבו זו את זו, והפכו לחברות הכי טובות. לא ברור מה היה המתכון, אבל למרות שהיו שונות מאוד זו מזו, ועל אף מסלולי החיים השונים שלהן, זה עבד כמו נוסחת פלא. הן הפכו להיות משפחה מבחירה, והלופט בהלז קיצ’ן נעשה להלן לבית אמיתי. המגורים המשותפים, אורח החיים וסדר היום של כל אחת מהן התנהלו בהרמוניה מושלמת. הן היו עסוקות, היו להן חיים פעלתניים ועבודות תובעניות, והן נהנו מפרקי הזמן שבילו יחד.

כל אחת מהן, כשעברה לגור בדירה, הביאה עמה את החלומות, התקוות, הקריירות וההיסטוריה שלה, ואט- אט הן חשפו את הפחדים והסודות זו של זו.
השיחות שלהן תמיד התנהלו ברוח טובה, לא היתה ביניהן קנאה, הן היו פשוט חברות טובות בלי שום אינטרסים או מניעים נסתרים, והן הכירו זו את זו היטב, על החולשות והחוזקות שלהן.

כל אחת מהן זכתה בבית ובמשפחה שתמיד רצתה. אף אחת לא היתה מרירה, ולא כעסנית, והן מעולם לא אכזבו זו את זו. ואף אחת לא נדרשה לעשות ויתורים שעליהם תצטער כל חייה.
הדירה בהלז קיצ’ן היתה נמל מבטחים שכל אחת מהן נזקקה לו כדי להגשים את חלומותיה.

קלייר קלי, היא זו שמצאה את הלופט הענק בשכונת הלז קיצ’ן. קלייר הייתה מעצבנת נעליים בתחילת דרכה, אשר עבדה במפעל שמרני שאינו אפשר לה להגשים את עצמה בתחום. הבוס היה נוקשה וזלזל בכל רעיון שלה. זוגיות לא היתה לה. היא כה חששה ממנה, לאחר שאמה ויתרה על כל שאיפותיה בשביל להתחתן.

אל קלייר, הצטרפה אבי ויליאמס, סופרת בתחילת דרכה, בת להורים מצליחים בתחום, הגרים בלוס אנג’לס. אבי ניהלה זוגיות כושלת עם במאי תיאטרון שוליים, אשר ניצל את אהבתה אליו.

עם הזמן, הצטרפו עוד שתי שותפות, אשר הפכו את הלופט למשפחה אחת.
מורגן שלבי היתה קרייריסטית שאפתנית, אשר עבדה בשוק ההון. מורגן היתה נגד מוסד הנישואים וילדים. היא ראתה מה קרה לאמה, אשר התחתנה והביאה ילדים, אשר קטעו את הקריירה שלה כרקדנית והפכה עם השנים לאלכוהוליסטית.
סאשה הרטמן היתה סטג’רית לרפואה, אשר התמחתה בתחום היילודה. עבודתה היתה הכל בשבילה. לא היה לה זמן לצאת לדייטים ובכנות , לא תמיד מצאה עניין בגברים, אשר ציפו ממנה להיות זמינה ונגישה. לסאשה היתה אחות תאומה זהה, דוגמנית על מפורסמת אשר אהבה לצאת עם גברים מבוגרים, עשירים ומפוקפקים. היא היתה אמנם זהה לסאשה במראה, אך שונה ממנה במאה שמונים מעלות באופי. הוריה של סאשה, היו גרושים, עם אם עורכת דין מרירה ואב, שהתחתן בשנית עם בחורה שצעירה יותר מבנותיו.

ארבעת השותפות אשר הפכו לחברות נפש, חוו אהבות, אכזבות ושינויים רבים, אשר הובילו אותן ליום שבו הן נאלצו להיפרד וללכת כל אחת לדרכה.

מוזמנות לקרוא על מה עלה בגורלן של ארבעת השותפות, על האהבות והפרידות, אשר התרחשו להן בדירת הלופט בהלז קיצ’ן .

מאחלת לכן קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

Thumbnail

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

Thumbnail

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים