הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 564

החל מדצמבר 2013

בספר קסום זה, תוכלו לקרוא על האגדות המוכרות והנפלאות: היפה והחיה, מלכת השלג, הנסיך והצפרדע, הפיה בבאר. ולמי שלא מכיר או זוכר, מוזמן לקרוא תקציר שלהן בפוסט.

14/01/2019

thumbnail_אוצר האגדות לכל המשפחה מאת רוזי דיקינס

“אוצר אגדות לכל המשפחה” הוא ספר בסדרת “אוצר אגדות”. ספר נוסף בסדרה: “אוצר אגדות לפני השינה” שכולל את הסיפורים על סינדרלה, החתול במגפיים, היפהפייה הנרדמת, שתים-עשרה הנסיכות הרוקדות. מוזמנים להיכנס ולקרוא עוד על ספר זה:
http://saloona.co.il/corny/?p=3411

הספר “אוצר אגדות לכל המשפחה”, אשר מגיע בפורמט גדול, נותן לקורא תחושה אמיתית של אגדה וקסם. הספר כתוב באותיות גדולות ומנוקדות ומתאים גם לראשית קריאה.
בספר קסום זה, תוכלו לקרוא על האגדות המוכרות והנפלאות: היפה והחיה, מלכת השלג, הנסיך והצפרדע, הפיה בבאר.

ולמי שלא מכיר או זוכר, מוזמן לקרוא תקציר שלהן:

היפה והחיה

לפני שנים רבות בממלכה רחוקה, חי סוחר ולו שלוש בנות. לפני צאתו למסע לרגל עסקיו, הוא שאל את בנותיו אם יש משהו שירצו שיביא להם מהמסע. האחיות הבוגרות בקשו תכשיטים ובל הצעירה והצנועה, בקשה ורד.
כשפנה לשוב הביתה, גשם החל לרדת. הוא רכב אל תוך היער האפל, כשערפל כבד כיסה את הדרך והוא אבד ביער. הוא מצא את עצמו בתוך גן של טירה מרהיבה, שם הוא קבל צלחת מלאה במטעמים מידיים בלתי נראות. הוא יצא לחפש את המארח להודות לו. הוא הגיע לגן ולפניו השתרעה ערוגה מלאה בשיחי ורדים פורחים. הוא קטף ורד אחד לבתו בל. לפתע נשמעה שאגה מחרישת אוזניים. יצור ענקי קפץ מאחורי השיחים. הוא היה לבוש כמו אדם אך נראה כמו אריה.
היצור כעס על הסוחר ואמר לו שאו שנגזר עליו למות או שישלח במקומו את בתו ושלח אותו לדרכו. האם בתו בל תבוא להחליפו? האם יוסר הכישוף מהנסיך שהפך לחיה בזכות בל?

מלכת השלג

לפני שנים רבות, ברחוב קטן בעיירה גדולה, חיו שני חברים, ילדה בשם גרדה וילד בשם קיי. כל הקיץ הם שחקו יחד בנעימים באור השמש. כשהגיע החורף והיה קר מידי לשחק בחוץ, הם ישבו מול האח וסבתו של קיי סיפרה להם סיפורים. יום אחד היא סיפרה להם על מלכת השלג. היא אמרה להם שבימים כאלו, עליהם להיזהר ממלכת השלג, שהיא אישה קרה ומסוכנת! היא חיה בצפון הקפוא, אבל בחורף היא מעופפת ברחבי הארץ, מציצה בחלונות ונושבת כפור על הזגוגיות. אבל היא לא יכולה להיכנס פנימה, כי בפנים חם מידי- והיא לא מסוגלת לעמוד בפני לב חם.
באותו לילה, ראה אותה קיי בחלונו. ואז כשהתקרב, היא נעלמה.
כשהגיע האביב, קיי שכח לגמרי ממלכת השלג. יום אחד, כשהוא וגרדה השקו את הורדים, השמיע קיי קריאת כאב ותפס את עינו ואת חזהו. שני רסיסי קרח זעירים ננעצו בעינו ובליבו של קיי.
בן רגע החל ליבו של קיי לקפוא והוא החל להשתנות. קיי וגרדה לא שחקו עוד ביחד. קיי רק רב עם כולם ולעג לאנשים אחרים.
כשהחורף הגיע וקיי הגיע לכיכר, מזחלת לבנה ונוצצת החליקה לידו. האישה הזמינה אותו לשבת לידה. וכך היה שמלכת השלג לקחה את קיי איתה ונשיקותיה השכיחו ממנו את ביתו וחבריו.
בעיירה איש לא ידע לאן קיי נעלם. כשהאביב הגיע גרדה החלה לתהות היכן קיי והחלה לחפשו.
הרבה מכשולים והרפתקאות חיכו לגרדה בדרכה אל טירתה של מלכת השלג. האם היא תצליח להציל את קיי?

הנסיך צפרדע

לפני שנים רבות, חי מלך ולו שבע בנות. הנסיכה השביעית והצעירה מכולן היתה כה יפה, שהשמש עצמה לא יכלה להתחרות בזוהרה. שמה היה אורורה והיא סירבה להתחתן עד שתמצא את הנסיך המושלם.
יום אחד שחקה אורורה לבדה בגני הארמון, ליד האגם. היא השליכה את כדור הזהב האהוב שלה באוויר, תפסה אותו בידיה וצחקה באושר. אבל אז נפל הכדור, התגלגל לתוך האגם ושקע במעמקי המים האפלים.
לפתע צפרדע ירוק הציע לעזור לה, אם היא תעזור לו בתמורה. התמורה היתה שהיא תהיה לו לחברה. שהיא תיקח אותו איתה הביתה, שיאכל וישתה מכליה וישן בכרית שלה.
היא הסכימה לבקשתו בידיעה, שהוא לא יצליח להגיע לארמון. וכך, לאחר שקיבלה את הכדור היא הלכה לה לדרכה והשאירה את הצפרדע מאחור. אך, הצפרדע הצליח להגיע לארמון ובקש מהנסיכה שתקיים את הבטחתה. האם הנסיכה קיימה את הבטחתה? ומה יקרה אז?

הפיה בבאר

פעם אחת היו שתי אחיות ששמן אליס ואיימי. השתיים היו שונות זו מזו. איימי היתה חרוצה מאוד ותמיד היה חיוך על שפתותיה, ואילו אליס מעולם לא נקפה אצבע ופניה תמיד זעפו.
ביום קיץ חם אחד קראה האם לאיימי והורתה לה ללכת לבאר ולהביא מים. כשאיימי הגיעה לבאר היא היתה צמאה מהדרך, אך בטרם הספיקה ללגום מים, פנתה אליה אישה זקנה וביקשה ממנה מעט מהמים שלה. במקום לשתות בעצמה, איימי נתנה מהימים לאישה הזקנה.
האישה הזקנה אמרה לה, שכאות לנדיבותה בכל פעם שהיא תדבר ינשרו ורדים ויהלומים משפתותיה.
וכך היה. כשאמה ראתה זאת, היא הורתה לאליס ללכת לבאר ולתת לאישה הזקנה מים. אך, אליס רטנה ושאלה את הזקנה מדוע היא לא לוקחת בעצמה. האישה הזקנה הזעיפה את פניה ואמרה לה, שמאחר והיא מרושעת ועצלנית כמו קרפדה, כל פעם שתדבר ינשרו קרפדות משפתותיה.
וכשהגיעה אליס הביתה מלווה בקרפדות, אמה כעסה והאשימה את איימי. כך, איימי הטובה גורשה מביתה… אבל, מה יעלה בגורלה?

מאחלת לכם קריאה קסומה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה