הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 573

החל מדצמבר 2013

האיש משומקום חוזר והפעם מצטרפת אליו ג’ואי, יתומה צעירה במנוסה. השניים רודפים ונרדפים על ידי ואן סייבר, היתום האכזרי ביותר בפרויקט.

27/12/2018

קליע מהעבר מאת גרג הורביץ

הספר “קליע מהעבר” הוא השלישי בסדרת המתח “פרויקט X”. גיבור הסידרה הוא אוואן סמוק, האיש משומקום.

לפני שמונה שנים אוואן פרש מיוזמתו מ’תוכנית היתומים’. הוא נחשב אז לנכס היקר ביותר של התוכנית. בהתחשב במידע הרגיש שאצר בראשו, בגופות שהטמין באדמה והיכולות שהיו מוצפנות בתוך שריריו, אסור היה לו להמשיך להתקיים. היתום האכזר מכולם, צ’רלס ואן סייבר, השתלט על התוכנית והיה נחוש לאתר את אוואן ולהשמיד אותו עד היסוד.
ההיסטוריה המשותפת של ואן סיבר ואוואן השתרעה לאורך שלושה עשורים לפחות, עד לבית היתומים במזרח בולטימור. היריבות ביניהם היתה אכזרית כמעט כמו היום. ואן סייבר היה גבוה מאוואן בראש ושרירי פי שניים. הוא היה הנבחר, זה שאיתרה התוכנית, היחידי שהם רצו.
ולמרות זאת, אוואן הצליח להשתחל למקומו ונבחר לראשון. כעת המפתחות לממלכה היו נתונים בידיו של ואן סייבר, ואוואן היה פושע נמלט. ואן סייבר שיחק לאורך זמן, בסבלנות.
והוא ניצח.
אבל אפילו עכשיו, כשואן סייבר היה מוקף בשורות של גברים מאומנים העומדים לפקודתו, אפילו כשכל הכוח הזה נמצא בקצות אצבעותיו, הוא ידע שזה לא מספיק.
שזה לעולם לא יספיק.

היעלמות היא עניין קל יותר כשאתה ממילא לא קיים. תוכנית היתומים התקיימה מאחורי כל כך הרבה מעטים של סודיות, שאיש לא ציפה שהמפעילים המיידיים שלהם ידעו איפה נמצאים היתומים. הם נשמרו במתקנים נפרדים ונשלחו למשימותיהם באמצעות הנחיות מוצפנות, שניתן היה להכחיש בקלות. ההצפנה הכפולה הביאה לכך שגם מיקומם של המפעילים על פי רוב לא ידוע למפקדים הבכירים.
כך שאוואן נעלם מהמפה ושמר לעצמו רק את הכינוי שדבק בו בשל הפעילויות בין הצללים, שם שהיה נלחש בסודי סודות בחדרים אחוריים של סוכנויות ריגול בכל העולם.
האיש משומקום.
הוא עסק כעת בעזרה לנואשים, למי שלא היה להם אל מי לפנות, אנשים שסבלו מידיהם של מתעללים אכזריים וחסרי מצפון. הלקוחות שלו צלצלו למספר שומקום – 2- 855- 1 והבעיות שלהם נפתרו.
נקי. יעיל. לא אישי.
עד עכשיו…

האב היחיד שאוואן הכיר בחיין התקשר אליו כעת בקו הזה, קו שהיה שמור לאלה שנמצאו בסכנת נפשות. והוא ענה לשאלה של אוואן- האם אתה זקוק לעזרתי?- בהברה בודדת.
כן.
אוואן וג’ק ניהלו את ההתקשרויות ביניהם בהתאם לסדרה של פרוטוקולים סבוכים. מעולם לא כך.
ג’ק הוא זה ששלף את אוואן מבית היתומים כשאוואן היה בן שתים עשרה, והכניס אותו לתוכנית הסודית של מחלקת ההגנה, כל כך סודית שאיש לא הכיר רשמית בקיומה. ג’ק הוא שהפך את אוואן ל’יתום X’ , מתנקש שניתן לחסל בעת הצורך.

כשג’ק התקשר היה ברור לאוואן שמשהו לא בסדר. ג’ק התקשר כדי להיפרד.
כשהטלפון הלוויני שלו צלצל שוב, הוא שמע את הקול שממנו חשש יותר מכול.
“למה שלא תיקח את העדשות הדיגיטליות שלך”, אמר הקול. “את זה אתה תרצה לראות”.

ואן סייבר ואנשיו הוציאו להורג את ג’ק ואוואן יודע שהוא חייב לפעול ולנקום.
אוואן מצליח לאתר את הרכב של ג’ק, שהשאיר לו הודעה על השמשה. לאסוף חבילה.
החבילה מתגלה בדמותה של ג’ואי בת השש עשרה, יתומה כמו אוואן, הנרדפת גם כן על ידי ואן סייבר ואנשיו.

מי המטרה של הרודפים? אוואן או ג’ואי?
ומה קורה כשהאיש משומקום נקרא להציל את אחד המגוייסים החדשים, לכנופיית “מארה סלבטרוצ’ה”, אחת הכנופיות המסוכנות והאלימות ביותר בעולם?

מאחלת לכם קריאה מותחת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה