הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 574

החל מדצמבר 2013

מחבר רב- המכר ‘רצח ראוי’ חוזר עם מותן פסיכולוגי חדש ומרתק. והפעם בחורה תמימה מוצאת עצמה במערבולת של פחדים ההופכים את חייה לסרט אימה .

10/10/2018

כל הפחדים בעולם

היא תמיד אהבה סרטי אימה, למרות הטראומה שעברה והדמיון הפרוע שלה. הם הרגיעו אותה, בדיוק כמו שדאגה אמיתית הרגיעה אותה. והם הראו שהסיוטים שלה קיימים גם אצל אנשים אחרים, גם אם האנשים האלה הם דמויות לא אמיתיות…

קייט פרידי תמיד הייתה חרדתית, ולצערה החיים הפכו אצלה לסרט אימה. זה התחיל כשג’ורג’, חבר שלה לשעבר חטף אותה, נעל אותה בארון והתאבד. אבל היא היתה המגנט לפסיכופטים גם בבוסטון…

כשקורבין דל, בן דודה מבוסטון, הציע לה לעשות חילופי דירות לחצי שנה, היא לא רצתה. אבל איכשהו משהו בתוכה רצה להתגבר על הפחד והחשש והיא החליטה לנסוע. היא רצתה לנצל את שהותה בבוסטון ללימודים ולצאת מהמסגרת בה היא חייה ואולי אף להתגבר על הטראומה שלה בעקבות מה שקרה לה עם ג’ורג’.

מה שהיא לא ציפתה לו, שהיא תחווה חוויה טראומתית נוספת שכמעט תוביל למותה בפעם השנייה…

כבר ביום הראשון להגעתה לדירה בבוסטון, היא מגלה, שהשכנה מהדירה ליד נרצחה. לאט לאט היא מגלה יותר ויותר פרטים על אודרי מרשל, הבחורה שנרצחה.
סקרנותה של קייט הולכת ומתעצמת סביב הפרשה. היא מתחילה לערוך בעצמה חיפוש בבית, בכוונה לגלות האם קורבין קשור לרצח. היא מוצאת מפתח לדירתה של אודרי.

אלן צ’רני, דייר נוסף בבניין אשר התגורר בדירה המשקיפה לביתה של אודרי, מגלה לה שהוא נהג לצפות באודרי ואף שהיתה לו אובססיה אליה. הוא גם מספר לקייט שראה את קורבין פעמים רבות בדירתה של אודרי. מדוע קורבין הכחיש?
קייט מוצאת את עצמה מפתחת רגש אמביוולנטי לאלן. היא נמשכת אליו וחוששת ממנו.האובססיה שלו לאודרי גורמת לה לחשוד שמשהו לא לגמרי בסדר איתו… ואולי בכלל הוא הרוצח?

קייט פוגשת בכניסה לבניין בג’ק, המציג את עצמו כידיד טוב של אודרי, אשר הגיע בעקבות הידיעה על מותה. גם הוא מספר לה שאודרי וקורבין ניהלו מערכת יחסים… ג’ק עצוב ומחפש נחמה. אבל, משהו בו מלחיץ את קייט. האם לו יש קשר לרצח?

לאחר שקייט מגלה שהיה לאודרי קשר עם קורבין, למרות שהוא הכחיש זאת,היא מתחילה לחשוד. האם קורבין רצח אותה? ואז טס ללונדון?

קייט מגלה בדירתו של קורבין דברים מוזרים, שהיא איננה יודעת אם הם אמיתיים או דמיוניים. הציורים שהיא ציירה קצת השתנו, דברים נעלמו, החתול נכנס לאחר שיצא ועוד.

משהו רוחש לו מתחת לפני השטח ולא נותן לה מנוח…

קייט חשבה לעצמה שהיא לא היתה צריכה לעזוב את אנגליה. היא לא היתה צריכה לעזוב את הבית של ההורים שלה. לא כדי ללמוד באוניברסיטה, לא כדי לצאת לחופשה בבקתה באזור האגמים, לא כדי לעבור ללונדון, ובטח שלא כדי לנסוע לבוסטון. דברים רעים קורים לה.

מי הוא הרוצח? ומי עורב לה בין הצללים? ואיך החתול של הבניין הוא זה שיציל את חייה?

מאחלת לכם קריאה מרתקת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה