הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 562

החל מדצמבר 2013

דרך מסעה הרוחני של המחברת, הספר מעלה שאלות רוחניות מהותיות באשר לחיים לאחר המוות, עולם הנשמות, ומסביר מהן ישויות האור, מהו תדר אנרגנטי, מהם טיפולים רוחניים ועוד נושאים שונים הקשורים להדרכות רוחניות.

14/06/2018

מוארתביסמוט

חייה של דפנה ביסמוט השתנו, כאשר היא חלמה לראשונה על מאוריה.
מאוריה, דמות מסתורית ששייכת לדור קדום של מטפלים רוחניים, הפכה למורה הרוחנית שלה וחשפה בפניה סוד רוחני מדהים על “דרך האור” והובילה אותה לייעוד חדש בחייה. הספר מתאר את התפתחותה הרוחנית של המחברת ואיך דרך התפתחותה שלה היא הצליחה לטפל גם באחרים ובכך למצוא את ייעודה.

הספר מעלה שאלות רוחניות מהותיות באשר לחיים לאחר המוות, עולם הנשמות, ומסביר מהן ישויות האור, מהו תדר אנרגנטי, מהם טיפולים רוחניים ועוד נושאים שונים הקשורים להדרכות רוחניות.
האור הוא חלק מכל אחד מאיתנו ויש לו השפעה אדירה על מהלך חיינו.
העיקרון הבסיסי בתורת האור הוא שכל נשמה החוזרת למחזור חיים נוסף בעולמנו מגיעה עם ייעוד. היכולת שלנו להיות מודעים לייעוד הנשמה תוביל להגשמת ייעודה, להקרנת אורות אנרגטיים רבים בעולמנו ובעולם הנשמות ולסגירת מעגלים אנרגטיים בעולם הנשמות.

בספרה ביסמוט חושפת את הקורא למגוון נושאים בתחום הנשמות והחיים אחרי המוות. ביניהם תוכלו לקרוא ולהרחיב בנושאים הבאים:

- בשלב יצירתה של הנשמה נבחרים עבורה הייעודים שעליה ליישם בעולם הגשמי, נקבע מסלול למידתה ומי האנשים שלצידם תחייה ברדתה לעולם.
הנשמה מכילה את כל הידע שמקורו בגלגולים הקודמים שלה ושל הנשמות השייכות לאותו מקור נשמה. הידע מועבר לתודעתו של האדם עם לידתו, יחד עם רדת הנשמה לעולם ומשתלב באירועים שונים שהאדם חווה. בנקודה זו בה האדם חווה אירוע הקשור בגלגול קודם של נשמתו באה לביטוי הקרמה.
קרמה היא למעשה אנרגיה שמובילה לתיקון חובות אנרגטיים שנוצרו עקב אירוע טראומתי בגלגולים קודמים. תיקון הקרמה מתעל את חייכם להגשמה בכל גלגול נשמה.
זוגיות קרמתית הינה מערכת זוגית אנרגטית שמנוהלת ברמת הנשמה והישנותה בגלגול הנוכחי נועדה לתקן ולסגור חובות מגלגולים קודמים כדי שהזוגיות תמשיך להתקיים ברוגע.

- נפטר מופיע בחלום כדי לספר על התהליך שנשמתו עוברת בעולם הנשמות. המסר שמתקבל בחלום מתאר את מצבה של הנשמה והאם היא זקוקה לעזרה. חלום שבו הנפטר שמח, לבוש בצורה חגיגית, אוכל ונהנה, הוא מסר חיובי. לעומת זאת, כאשר הנשמה במצוקה הנפטר בחלום יהיה עצוב, בוכה, לבוש בגדים מרופטים, ערום או רעב. זאת דרכו לבקש מקרוביו עזרה.

- ‘מעלה האור’ קיים מרגע לידתו של האדם והוא מבטא את החיבור הנשמתי שלו לעולם הנשמות. מעלה האור הינו השביל האנרגטי לעולם האחר, עולם הנשמות. שביל זה מוכר לנשמת האדם.

- שילוב של אנרגיה אלוקית ואנרגיה של נשמה מייצר אנרגיה ייחודית לכל אדם. אנרגיית האור שנוצרת באיחוד הגוף הפיזי והנשמה בעת הלידה נקראת צלם האדם. אנרגיית הגוף הפיזי משתנה לאורך חייו של האדם ומתכלה עם מותו. לעומת זאת אנרגיית הנשמה חוזרת לעולם הנשמות עם כל הידע האנרגטי שצברה במהלך חייה בגוף.
הנשמה מתקיימת ולומדת בין שני העולמות, זה הפיזי וזה של הנשמות.

- נשמות תאומות הן נשמות שנוצרו מאותו מקור נשמה ושייכות לקבוצת נשמות בעלי מכנה משותף, זיכרונות זהים מחיים קודמים ודמיון ביעדי הנשמה שלהן. כאשר הדרך למימוש היעדים יכולה להיות שונה מנשמה לנשמה.
נשמות תאומות יכולות לרדת לעולם ולהתגלם בגופים שונים בזמנים שונים.

בחלק מהפרקים דפנה מתארת מסעות ריפוי האור שעברה עם מטופליה והתובנות שעלו מהם.
המטרה היתה להביא את המטופל לשינוי דפוסי החשיבה וההתנהגות כדי ליצור רצף של תהליכים שמאיצים את המודעות העצמית. אדם המגיע לתובנה שעליו להתמודד עם תת- המודע שלו, להקשיב לעצמו ולהחצין תובנות אחרות מתחיל את הדרך לשינוי.
שיטת הריפוי, שחזור האור, כוללת תקשור בשילוב דמיון מודרך וקריסטלים, שבעזרתם היא מצליחה להאיץ תהליכים במטופלי האור. השיטה מסייעת במגוון רחב של בעיות גוף ונפש, בבעיות רפואיות, הקלה על פחדים, הרגעת לחצים, והקלה במצבי לחץ מסוימים.

מאחלת לכם שתמצאו את האור שבתוככם.

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה