הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 732

החל מדצמבר 2013

כולנו מתענים ברגשות אשם ופחד. מה אתם באמת יודעים על האנשים הסובבים אתכם? לכל אדם סודות גדולים וקטנים שסביבם הוא טווה את חייו לטוב ולרע.

04/06/2018

2כחול הירח

קתרין היתה נשואה רק שנה כאשר התאלמנה. נסיבות מותו של בעלה עוררו שמועות בכפר בו התגוררה. אמנם כולם ידעו שבעלה היה איש לא פשוט, אבל האם הוא מת מחניקה והיא היתה אחראית למותו?

לאחר מות בעלה, קתרין מכרה את כל רכוש בעלה ונסעה לעבוד בעיירה אחרת אצל משפחת ואן נולנט כמנהלת משק בית. מהר מאוד היא מצאה שם את מקומה ושלוותה. היא אף הצליחה להתמודד עם בעלת הבית, הסובלת מהתפרצויות ודיכאון , והפכה לחלק אינטגראלי מהבית. מה שזיכה אותה באפשרות ללכת עם בעלת הבית לפגוש את הצייר רמברנדט.
אבל, עברה אשר ממנו ברחה, דפק על דלת ביתה, בצורתו של יאקוב, שהיה עובד שלה ושל בעלה. הוא מבקש ממנה מחצית מהסכום של הונה, כדמי שתיקה. היא נותנת לו את הכסף ובמהרה היא מחליטה לעזוב.
עזרה בלתי צפויה מגיעה בדמותו של מתיאס, אחיו השרמנטי של בעל הבית. מתיאס, ההרפתקן וכובש הלבבות, מציע לה לעבור לעבוד אצל אחיו אייברט בדלפט.

קתרין נוסעת לדלפט, עם תקווה למצוא את פרנסתה ולשוב ולראות שם את מתיאס, אשר הצליח לכבוש את ליבה.
היא מתקבלת לעבודה אצל אייברט בבית המלאכה שלו לייצור כלי חרס ובמהרה מתגלה כישרונה בציור והיצירתיות שלה מובילה את העסק לשגשוג. ומזה זמן מה, היא שוב מאושרת.
הפיצוץ בעיר, אשר כמעט ולא השאיר ממנה שריד, ערער הכל גם בשבילה. היא בקושי שרדה והיתה עם רגל שבורה וזיהום זמן רב. לא רק זה, אלא שגם העבר שב וצץ. יאקוב מצא אותה בדלפט.
הוא הפתיע אותה כאשר עזר לה בחבישת הפצעים והתקבל לעבודה אצל אייברט. היא חשבה, שאולי היא טועה לגביו. האם יאקוב אכן רוצה בטובתה ואין לו כוונות נסתרות?

כשקתרין מתאוששת מפציעתה, היא אט אט נקשרת יותר ויותר לאייברט. בין השניים מתפתח קשר עמוק. הוא הופך להיות חברה הטוב.
אייברט, הגבר השקול והיציב מציע לה נישואים. האם קתרין תינשא לו או תמתין לאחיו, מתיאס, אשר הפליג לשנה וחצי להודו? האם היא תבחר בביטחון או בתשוקה?

“כחול הירח” הוא רומן היסטורי, המתרחש בהולנד במאה ה-17. כאשר דמותה של גיבורת הספר, קתרין, מבוססת על דמות אמיתית מעוררת השראה. זוהי דמות של אישה שהצליחה לשנות מוסכמות, שהיו קיימות באותה העת.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה