הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 573

החל מדצמבר 2013

נטשה,בת השש עשרה, נמצאה בנהר הקפוא לפנות בוקר. לאחר שהיתה מתה 13 דקות, הצליחו להחזירה לחיים. מה קרה באותו הלילה? איך היא הגיעה לנהר?

29/05/2018

13 דקות

נטשה, בת השש עשרה, נמצאה בנהר הקפוא לפנות בוקר. לאחר שהיתה מתה 13 דקות, הצליחו להחזירה לחיים. מה קרה באותו הלילה? איך היא הגיעה לנהר?

נטשה סיפרה לד”ר הרווי, הפסיכולוגית שטיפלה בה, שהיא זכרה שהיא הלכה לארוחת צהרים ביום חמישי, וזהו. היא לא זכרה מה עשתה בערב. היא לא זכרה כלום מיום שישי בצהרים או משישי בערב. כאילו כל הזמן הזה לא קרה. היא התעוררה רק בלילה עם זיכרון עמום שהיא בתוך מים קפואים ונכנסת לפניקה שהיא הולכת למות. חוץ מזה, כלום. היא רק ידעה, שהיא לא ניסתה להתאבד או שנפלה בטעות. משהו קרה באותו הלילה.

בקה, שהיתה חברתה הטובה של נטשה לפני שנים (לפני שנטשה “זרקה” אותה כשהיא הפכה להיות מלכת ה”ברביות”), באה לבקרה בבית החולים כשעוד היתה מורדמת. דיברה איתה והקריאה לה, בניסיון להעירה. אמנם היא לא רצתה ללכת לשם, אך החבר שלה איידן, שכנע אותה שכך ראוי. וכשנטשה התעוררה היא אף הביאה לה מתנה כאות תודה, לוח שחמט מהודר, לזכר הימים שבהם הן היו משחקות יחדיו. כך, אט אט חזר הקשר בין השתיים.

לנטשה היו שתי חברות טובות, היילי וג’ני, שיחדיו הן יצרו את קבוצת ה”ברביות”, הבנות הכי יפות והכי פופולריות בבית הספר. משום מה, השתיים התחילו להתנהג מוזר עם נטשה… התחמקויות וסודות שלהן, הובילו אותה להאמין שהן קשורות למה שאירע באותו הלילה.

נטשה רתמה את בקה לעזרתה לגילוי האמת אודות אותו הלילה. בקה, שנקשרה יותר ויותר לנטשה, בעצמה “זרקה” את חברתה הטובה האנה הטובה והלא פופולרית.

בקה ונטשה מאמינות שאכן היילי וג’ני עשויות להיות מעורבות במה שקרה לנטשה, במיוחד לאור ראיות חדשות שנמצאו.

גופתה של עוד נערה נמצאה בנהר. כשהקשר בינה לבין נטשה הוא היכרות עם איידן, החבר של בקה. האם הוא רצח את הנערה וניסה לרצוח את נטשה? בקה ידעה שהוא ניסה בעבר להציע לנטשה לצאת איתו ושהיא סירבה, אבל האם בגלל זה הוא ידחוף אותה לנהר?

“13 דקות” הוא מותחן פסיכולוגי, שייקח אתכם לעולם הסודי של פסיכופת/ית. כולם היו כלים על לוח השחמט שלו/ה. האם המשחק יסתיים בשח מט?

מאחלת לכם קריאה מותחת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה