הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 695

החל מדצמבר 2013

אבי היתה ילדה רגילה, עד שיום אחד כשהיתה במרתף ביתה עם אחיה היא נבלעה בתוך המראה יחד איתו. במרתף ביתם של אבי וג’ונה יש מראת קסמים. ובשעת חצות, כשהם דופקים עליה שלוש פעמים, היא שואבת אום פנימה ולוקחת אותם לסיפור אגדה. והפעם השניים נשאבו לתוך אגדת ‘היפה והחיה’.

27/05/2018

מלכת היופי

אבי היתה ילדה רגילה, עד שיום אחד כשהיתה במרתף ביתה עם אחיה היא נבלעה בתוך המראה יחד איתו…
במרתף ביתם של אבי וג’ונה יש מראת קסמים. ובשעת חצות, כשהם דופקים עליה שלוש פעמים, היא שואבת אותם פנימה ולוקחת אותם לסיפור אגדה. בהתחלה המראה נהפכת סגולה, אחר כך היא מתחילה ללחוש ולהתערבל ואז היא שואבת אותם לתוך אגדה.

בפעם האחרונה שאבי וג’ונה עברו דרך המראה, הפיה שגרה בתוך המראה- רוז- הפנטה את ג’ונה בטעות. ועכשיו הוא כבר לא מאמין לאבי שהמראה במרתף היא מראת קסמים, זאת למרות שהוא עבר דרך המראה הזו כבר שש פעמים בעבר.

הפעם, לאחר מספר לילות, שבהם הם ניסו להישאב דרך המראה ולהיכנס לאגדה, אבי וג’ונה מגיעים לתוך האגדה של “היפה והחיה”. וזה היה יכול להיות נפלא, אילולא ג’ונה החליט לקטוף ורד מגינתו של מר חיה, כמתנת יום הולדת לאמו.
כשמר חיה מגלה זאת, הוא לוקח את ג’ונה בשבי. כיצד תצליח אבי לשכנעו לשחרר את אחיה?

באגדה המקורית, אביה של בל, הוא זה שקוטף את הורד ואז בל מתחלפת איתו ולבסוף מסכימה להתחתן עם מר חיה ובכך מוסרת קללתו והוא חוזר להיות נסיך יפה תואר. ועכשיו, כיצד יפגוש מר חיה את בל היפה, יתאהב בה, יציע לה להתחתן איתו ואז תוסר קללתו???
אם הכישוף לא יוסר, האגדה תשתנה וג’ונה יהיה כלוא בטירתו של מר חיה לתמיד!

אבי מחליטה למצוא את בל, להסתמך על טוב ליבה שהיא תסכים להתלוות אליה לטירה ולשדך בינה לבין מר חיה. היא מבטיחה למר חיה שהיא תחזור עד שעת ארוחת הערב…
האם אבי תצליח במשימה? האם הכישוף של מר חיה יוסר?

אבי עצמה מגלה דרך הרפתקה זו, שבכולנו יש צד יפה וצד חייתי. והיא ממש רוצה שהצד היפה שבה יגבר על הצד החייתי. האם היא תצליח לגרום לזה לקרות?

אל תחמיצו את ההרפתקה הבאה של אבי וג’ונה, שבה הם מגיעים לאגדה על הנסיך- צפרדע.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה