הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 708

החל מדצמבר 2013

סוכנות בילוש מס’ 2, היא סוכנות הבילוש של טיריל ואוליבר, שני ילדים בלשיים, האוהבים לצאת להרפתקאות בילוש ולעזור למשטרה לשמור על הסדר. בספר זה, הראשון בסדרה, צמד הבלשים יוצאים לשני מבצעים ‘ענן רעם’ ו’האיש בשחור’. מוזמנים לצאת איתם לפענוח התעלומות.

10/05/2018

סוכנות בילוש

סוכנות בילוש מס’ 2, היא סוכנות הבילוש של טיריל ואוליבר, שני ילדים בלשיים, האוהבים לצאת להרפתקאות בילוש ולעזור למשטרה לשמור על הסדר.
בספר זה, הראשון בסדרה, צמד הבלשים יוצאים לשני מבצעים “ענן רעם” ו”האיש בשחור”.

במבצע הראשון- “ענן רעם”- גנבים מסתוריים מסתובבים ברחובות אֶלְבֶסְטָד שבנורווגיה. מהמחסן של מוּנְסֶן האופה נגנבו שקי שמרים, מהמזח הצף נעלמו חביות ואפילו שיחי העַרְעָר בפארק נעלמו.
הדברים שנעלמו: סוכר+ שמרים+ בקבוקים ריקים+ חביות+ שיחי ערער+ גרעיני שעורה.
לאחר שטיריל בדקה בגוגל היא גילתה את ההיגיון מאחורי כל הדברים שנגנבו. כך מכינים בירה!
עכשיו הם הבינו מה הגנבים מתכנים לעשות עם המוצרים הגנובים. השאלה היא לאן הם הלכו?
לפתע אוליבר קם ואמר שהוא יודע איפה הם.
עשר דקות אחר כך עמדו אוליבר וטיריל למטה בנמל. מהארובה שעל גג המחסן הגדול עלה עשן לבן.
טיריל נכנסה דרך צינור האוורור כדי להשיג הוכחה, אחרת איך יפנו למשטרה?
טיריל מצאה את עצמה תקועה בצינור האיוורור, אבל לפחות הצליחה לצלם מספר תמונות.
כשניסתה להשתחרר, הרעש שיצרה גרם לכך שהאנשים מטה התחילו לתהות מהיכן הוא מגיע. סופת הרעמים הצילה אותה. כשניסתה לשלוח לאוליבר הודעה, הבטרייה בנייד שלה בדיוק נגמרה. ואם לא די בכך, קרה הדבר השני שמפניו חששה כשחלה לתוך התעלה. חולדה התקרבה אליה.
החולדה עשתה עוד רעש, אבל גרוע מכך, לפתע הופיע סדק בתעלת האוורור, והוא הלך וגדל. תעלת האוורור נבקעה באמצע, וטיריל גלשה מתוכה כמו במגלשה בפארק מים ונחתה בתוך ערמה של קופסאות קרטון ריקות.
כשהסתכלה סביבה גילתה שחמישה אנשים נדהמים מביטים בה. שני הגברים שהיו עסוקים בהכנת בירה עמדו מול השולחן שעליו בקבוקים ריקים. וממש ליד הדלת עמדו שני שוטרים, ומאחוריהם- אוליבר.

במבצע השני-”האיש בשחור”- התעלומה השנייה החלה כאשר אוליבר וטיריל טיילו עם אופניהם ביער, כשלפתע אוליבר עף קדימה, ונזרק מהאופניים.
שמסתבר שהוא רכב ישר לתוך בור גדול. והוא לא היה הבור היחיד. בסך הכל היו שישה בורות גדולים. הם נחפרו במרחק זהה זה מזה, בפאתי היער.
מעברו האחר של השדה, עמד איש במעיל ארוך ולראשו כובע גדול ושחור שהטיל צל על עיניו. ואז נעלם.
האם האיש בשחור אחראי לבורות אלו? מדוע הם נחפרו?

את זה כבר תצטרכו לקרוא בעצמכם :-)

הספר מיועד לילדי כיתות ג’-ה’.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה