הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 548

החל מדצמבר 2013

לאחר שהוציא מספר רבי מכר מצליחים ביותר, ביניהם ‘קולו של מלאך’, ‘מחר’ ו’סנטרל פארק’ הסופר הצרפתי הנודע יוצא עם ספר חדש ‘נערה מברוקלין’. וגם הפעם הוא לא מאכזב… כהרגלו הוא תמיד מצליח להפתיע. מוזמנים להיכנס ולקרוא.

19/11/2017

987663

רפאל ברתלמי, סופר ידוע ומוכשר, היה מאורס לאנה בקר. אך רגע לפני החתונה, בהבזק של אינטואיציה, הוא אילץ אותה לחשוף בפניו אמת שלא היתה צריכה לחשוף. היא הראתה לו תמונה של שלוש גופות שרופות וטענה שהיא עשתה זאת. מבלי משים הוא שיחרר רוחות רפאים טרגיות מהעבר, שהתירו כל רסן במערבולת אלימה.

אנה נעלמה והיחידה שידעה על עברה, המנהלת קלוטילד בלונדל, נמצאה בבית הספר במצב אנוש.

השוטר לשעבר מארק קאראדק, שכנו וחברו הטוב של רפאל, הצטרף אליו בחיפוש האמת מאחורי דמותה של אנה.

מארק יוצא לחקירה בעיני שוטר ורפאל בעיני סופר. השניים פורצים לביתה, לוקחים טביעת אצבעות של אנה ומגלים 400,000 יורו מוחבאים בביתה.
מי היא "אנה" באמת? מהיכן הגיע לפריז? מאין השיגה את ה-400,000 יורו שנמצאו בדירתה? מי הן שלוש הגופות המפוחמות שבתמונה שהיא האשימה את עצמה במותן? מדוע היא נעלמה לאחר שנחשפה בפניו ?ולהיכן היא הלכה?

טביעות האצבעות של אנה הובילו לכך שהיא קלייר קרלייל, שהיא אחת הקורבנות של היינץ קייפר.
קלייר קרלייל, הידועה בשם "הנערה מברוקלין", נחטפה על ידי היינץ כשהיתה בת 14 והיתה חלק מה"הרמון" שלו.
כשביתו המבודד נשרף, נמצאו גופתו וגופת שלוש נערות נוספות. נמצאו בביתו גם טביעות אצבעותיה של קלייר. אמנם גופתה של קלייר לא נמצאה מעולם, אך איש לא פקפק בכך שהיא מתה. שיערו שכמה ימים או שעות לפני שקייפר שם קץ לחייו וטבח בקורבנותיו, הוא הביא אותה למקום מבודד, הרג אותה ונפטר מהגופה.

אך קלייר הצליחה לברוח.

רפאל טס לארצות הברית ללמוד על עברה של קלייר על מנת לנסות ולהבין את העבר שרודף אותה עד היום, שיוביל למקום המצאותה שלה. הוא מגלה עוד כמה רציחות, שכולן יחדיו יובילו לאמת ולטד קופלנד, מועמד המפלגה הרפובליקנית.

אבל, לא רק אליו, זה בכל זאת ספר של גיום מוסו…

מאחלת לכם קריאה מרתקת!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה