הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 498

עוקבים: 17

החל מדצמבר 2013

ברחובות ניו יורק, העיר הכי מטורפת בעולם, גולם פגש בפרפר. אך הגולם, היה עדיין גולם והפרפר ברח. האהבה בין השניים נשארה שבורה. האם ניתן יהיה לאחותה? האם הגולם יהפוך גם הוא לפרפר?

21/08/2017

20170820_173640~2 (2)

אדם לא יכול להתאהב באמת, אלא אם הוא אוהב את עצמו לפני זה. את זה דווין הבין. למרות בטחונו הרב כלפי חוץ, בתוכו עדיין נותר הילד חסר ביטחון שאמו נטשה. כלפי חוץ, הוא היה פרפר חתיך, העובר מפרח לפרח וכובש את לבבן. אבל מבפנים, הוא עדיין היה גולם.

עם רוזמרי דווין היה הגרסה הכי טובה של עצמו. האני האמיתי. שדווין, שמדבר על ארנב המחמד שהיה לו, דווין שמספר שאין אדם שהוא יותר מעריץ אשר את אבא שלו. עם רוזמרי הייתה תחושה של חופש ופחד. שהפחד שהיא לא תרצה אותו כמו שהוא רוצה אותה, והרצון לגלות לה הכול על עצמו.
הוא חיי בדיסוננס קבוע של לרצות להיות איתה, אבל גם לרצות להיות לבד, בחיים של חנק ואושר שאין ביניהם הפרדה.
יום אחד הוא חש מאוהב ברוזמרי עד הירח ובחזרה, רק רוצה אותה לידה. ויום אחר רק תיכנן איך לברוח ממנה, ומה להגיד לה שתניח לו. דווין נבהל מהרצינות של רוזמרי, ומהאהבה בכל העוצמה הזאת.
לפני שפגש בה, הוא נחשב לבחור שלנצח יישאר רווק. לא משנה איזו בת זוג נמצאת אצלו במיטה. דווין אהב את הספייס שלו, את השקט ולהיות לבד. ואז היא נכנסה, ושינתה לו את הקופסה. היא כמעט השתלטה לו על הבית, ואת היומיום שלו היא תפסה כולו. החברים שלו כעסו עליו והוא לא הצליח לאזן את עצמו כשהיה איתה.
הוא הבטיח לא לפגוע בה, אבל משהו בתוכו לא הצליח בכך. בערב אחד, שהוא יצא עם חבריו וחש רווק בשנית, הופיעה טרינה, האקסית הלוהטת, שתמיד מוכנה ומזומנה. הפיתוי היה גדול. לא להיות עם טרינה, כמו להרגיש חופשי ומשוחרר. טעות שהביא לעזיבתה של רוזמרי. האם קיווה לכך בתוך ליבו?

דווין ידע שהדרך היחידה שלו לכפר על כל מה שעשה לרוזמרי, היא להסביר את עצמו. אבל לשבת מולה ולספר לה כמה הוא מצטער לא יזיז ולא יעזור. לכן הוא כותב בספר זה שנה אחרי, כמה הוא מצטער שפגע בה. כמה הוא מצטער שהוא שבר לה את הלב. וכמה הגיע לה משהו הרבה יותר טוב ממנו. הוא הבין שרוזמרי היא בעצם פרפר. פרפר שמשוטט לו ביקום הזה. שכל אדם שהיא עוברת במסלול שלו היא מחבקת, מנשקת, אוהבת ונותנת את עצמה בשבילו.
הוא הבין שהוא היה בחור שלא סיים להתפתח. בתקופה שהוא היה עם רוזמרי הוא עדיין לא היה מוכן להפוך למי שהוא באמת רצה להיות. הוא היה תקוע בדעות של אחרים עליו. באיך שאבא שלו תפס אותו, באיך שהחברים שלו הכירו אותו.
והוא כולו תקווה שכשיפרוס כנפיים ויהפוך לפרפר ראוי, הוא ימצא את דרכו ללבה של רוזמרי בחזרה.

מאחלת לכם קריאה נעימה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה