הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 564

החל מדצמבר 2013

רונית ידעיה כותבת רומן בוטה ובועט, על הריק הממלא את חיינו בזמן שהממולאים ממלאים את בטננו.

15/08/2017

20170814_215630~2

שרון , רווקה בעשור השלישי לחייה, מקבלת הצעת עבודה מאפי, חבר של אביה. תפקידה להפיק סרט, דל תקציב בירושלים. מאחר והקריירה הקולנועית שלה גם ככה לא הצליחה לצמוח מעבר לעבודות גמר לא מוצלחות, היא נאחזת בסרט זה בכל כוחה. היא שופכת לתוכו את חייה המבולבלים והאבודים.

היא נולדה לזוג הורים, ההפוכים זה מזה. האב, איש עסקים נוכל ונהנתן והאם, אנגליה העוסקת בעולם האומנות באקדמיה מאופקת ואצילית. האם היא דמות מורכבת. מצד אחד היא מצטיירת כאישה אליטיסטית וקרה. אך מצד שני, אביה פגש בה במועדון הבורסה ובנותיה מצאו אצלה במגירה לבוש מנצנץ לפיטמות… אולי השפעתה של האם על שרון גדולה ממה שנראה בתחילה.

היא היתה בת תשע עשרה כשאחיה דניאל נעלם ואבד במצולות. בעקבות התאבדותו של דניאל, אמה, מלכת המצולות, המגיחה מידי פעם להיות עם בן האנוש (האב), שוקעת לתוך מצולותיה אל תוך בועת האלציימר. האב, שזה מכבר איבד עניין באשתו הצוננת, מצא את מיכל, חברתה של האם. הוא נשא אותה לאישה והקים איתה את משפחתו השנייה. ואחותה התחתה וילדה ילדים.

ומה עם שרון?
עדין לא מצאה את עצמה בעולם. את לימודי הקולנוע היא עזבה אחרי השנה השנייה, עבודה ממשית אין לה והיא נתמכת שוב ושוב על ידי אביה, המשלם לה את דמי השכירות.

דמותה של שרון נמצאת איפשהו בין אביה ואמה. היא לומדת מנהנתנותו של אביה וממלאת את נפשה הכמהה לחום, אהבה והגשמה, במקדונלדס ובשאר מיני מזונות, בפנטזיות אירוטיות ובסקס עם גברים שאינם רואים בה, אלא פורקן מיני. כך שהריק הפנימי שבה נשאר ריק.
גם השפעתה של אמה ניכרת בחייה, בצד האמנותי שלה, המתבטא בתסריט בו היא משליכה את חייה וכמיהותיה, ובמציצנות שמתבטאת בסרטים שהיא מצלמת בסתר את מאהביה בזמן שקיום היחסים עימה.
הריק הגדול של חייה, אי מציאת מקומה בעולם וחוסר יכולתה להתמודד עם עולם המבוגרים, עולה שוב ושוב בתסריטה. הדמות של אנה, אותה היא בונה כדמותה, היא דמות ללא עבר וללא עתיד. אין לה מניע. היא ההפך מהמקום בו היא עובדת “מלכת הממולאים”. היא מלכה של ריק גדול, ללא רצונות אמיתיים משלה.

רונית ידעיה כותבת רומן בוטה ובועט, על הריק הממלא את חיינו בזמן שהממולאים ממלאים את בטננו.

מאחלת לכם קריאה נעימה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה