הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 498

עוקבים: 17

החל מדצמבר 2013

לדאוד היו עיני תכלת. עיניים כמו ים. ים של דברים מסתוריים. דברים שחנה טרם עמדה על פשרם. ככל שהכירה אותו לא הצליחה לעמוד על פשרו. בעלה היה חידה בלתי מפוצחת בעיניה. היא נמשכה אליו ובאותה העת חשה תרעומת קשה כלפיו, כאילו גזל ממנה משהו. בינה לבין עצמה תהתה לא אחת מהו הדבר שנגזל.

25/04/2017

20170424_065359_HDR~2

לדאוד היו עיני תכלת. עיניים כמו ים. ים של דברים מסתוריים. דברים שחנה טרם עמדה על פשרם. ככל שהכירה אותו לא הצליחה לעמוד על פשרו. בעלה היה חידה בלתי מפוצחת בעיניה. היא נמשכה אליו ובאותה העת חשה תרעומת קשה כלפיו, כאילו גזל ממנה משהו. בינה לבין עצמה תהתה לא אחת מהו הדבר שנגזל, אך לא הצליחה לעמוד על פשרו. האם היו אלה נעוריה? משפחתה? תמימותה?

הם הגיעו ראשונים לארץ ישראל, פלשתינה, ונאלצו להתמודד עם תלאותיה. בימים של טרום המדינה ומלחמת העולם השנייה, בתל אביב של אז, חייהם של חנה ודאוד עוברים תהפוכות, משברים ומתמלאים בילדים.

חנה ודאוד הכירו בעירק. דאוד היה אלמן עם ילד, שאב האם שנפטרה לקח אותו ממנו וכך הוא נותר ללא אישה וללא בנו. דאוד, שהגיע לבקש את ידה של חנה, היפה בנשים, עבור אחיו רובן, הופתע לגלות שחנה בחרה דווקא בו לבעל. אולי כמשחק שנועד לרובן ודאוד לוותר על ידה ואולי כי באמת חשה רגשות לדאוד…ואולי היא עצמה לא היתה בטוחה.
כשדאוד פגש בה, ליבו עוד היה שבור ולא חשב שאי פעם יוכל לחוות שוב אהבה וילדים. אבל, חנה הצליחה להרטיט שוב את ליבו והעניקה לו בנים ובנות.

הם עלו ארצה בתקופה שלפני קום המדינה והשתקעו בתל אביב. בנם סאלח, שנולד עוד בעירק גדל והתגייס בהתחלה למחתרת היהודית ואחר כך לצבא הבריטי ונלחם בנאצים.
יום אחד הגיעה לביתם הודעה שבנם סאלח נעלם, כשברח מאחד ממחנות השבויים ביוון. לא ידוע מה עלה בגורלו והאם שרד. האם הוא חי? האם חנה תשוב לראות את בנה?

הספר מגולל את סיפורן של מספר דמויות במשפחה של הסופרת עצמה, כל אחת מנקודת מבטה. יחדיו יוצרות הדמויות סיפור משפחתי מרתק המגיע מעירק לישראל ואף עובר בין יוון ואיטליה.

מדוע נבחר השם לספר “איש הזכוכית”? את זה תוכלו לקרוא באפילוג :-)

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה