הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 740

החל מדצמבר 2013

“על קו הזינוק לפני המרוץ בו אני ואת עומדים לרוץ בכדי לשבור את השיא שלי ושלך שהוא לא גבוה ולא נמוך שיא ממוצע שאני לא רוצה ואת לא רוצה רוצים גבוה בשמיים לנגוע” (על קו הזינוק- החברים של נאטשה)

19/08/2014

zinuk_finall

זינוק בעליה הינו סרט על התפתחות אישית ושבירת שיאים אישים. ברגע גורלי אחד, כל בני משפחה אחת עוברים משבר המוביל כל אחד מהם לשינוי אישי.כל אחת מהדמויות “מזנקת בעליה” וצומחת.
האב לומד שוב לזנק בעליה עם הרכב, לאחר שעשה תאונה.
האם מזנקת בעליה של ירושלים בקו הזינוק של המירוץ.
הבת שהולכת בעקבות האם…
הבן שלומד לעמוד על שלו מול האב.

העלילה שופעת ברגעי דרמה אינטימיים מרגשים, המועברים אלינו בהומור ישראלי משובח.
הדרמות האישיות, קשורות ברבדים השונים של החברה הישראלית המודרנית והסטריאוטיפים שבה:עדות, דתות, צבא, נכות וספורט, כסף וקריירה, אהבה ובגידה ועוד. במהלך כל הסרט הניגודים מתחברים ויוצרים מפגש מרתק והומוריסטי ביניהם. למשל בין המורה הנכה לספורט לבין המורה לערבית המתחרה בחצי מרתון. אך,לא אוסיף ואפרט דברים הקשורים לעלילה, כדי לא לפגוע לכם בהנאה של הסרט.

המשחק המעולה של השחקנים בסרט ובעיקר של מלי לוי, גורמים לנו להמשיך לחייך, להתרגש ואפילו לצחוק ברגעים הכי קשים במהלך הסרט.

ובקיצור,עוד סרט ישראלי משובח. מומלץ!!!

XOXO
אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה