הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 617

החל מדצמבר 2013

לכל אחד יש סוד חבוי עמוק בתוכו וברגע שהסודות מתחילים לבצבץ החוצה, אנחנו לומדים להכיר מחדש את האדם שלידנו ואף את עצמנו. כולנו חוטאים בדרך זו או אחרת, אך רק חלקינו בוחרים לקרוא לזה בשם חטאים, למעשים שלא תמיד מקובל עבור אחרים. אין רק שחור ולבן בחיים. כל אחד מאיתנו צבעוני כמו הקשת בענן…

11/09/2016

20160910_191943~2 (2)

אלכסנדרה השתנתה מאז אותו היום בו עלתה על הטיסה לפורטוגל. היא הפכה לאישה חזקה ובטוחה בעצמה.
אלכסנדרה הבינה שהכל מתחיל ונגמר בגברים שבחייה, שאולי את זה היא צריכה לשנות. כל עוד היא תיתן לעצמה להיות משנית ולהם להיות העיקריים, חייה יהיו תלויים בהם ולא בה.
לאחר וידוייו של אריק, אלכסנדרה לא יכלה לשאת במגעו יותר. האם היא איבדה את רגש האהבה אליו? האם העבר שלו יכול לפגוע בעתידם המשותף?
הקלפים של אלכס נטרפו והיא לא ידעה מה לעשות כדי להכנס למשחק, לפרוש או לחכות לקלף הבא?
האם אלכסנדרה ואריק יצליחו להתגבר על הסודות?

גילה אהבה ושנאה את דוד בו- זמנית. היא הבינה שדוד מפלצת ופחדה עוד יותר ממה זה אומר עליה. היא האמינה בטוב, למרות שבחרה פעמים רבות מדי ברע.
לפני שהיא התרחקה מדוד היא הצליחה להבין את מה שמניע אותו. אבל, ככל שהיא הלכה והתרחקה ממנו, ההבנה הזו הלכה ופחתה. אולי כי היא עצמה השתנתה וככל שהשינוי בה גדל, כך גם המרחק ממנו ומהדרך שבה הוא מתנהג.
כשגילה השתנתה והיתה מוכנה ללכת לכיוון הטוב, הטוב חזר אליה בדמותו של ירון. מוכר לכם מאלכס? שברגע שהיתה מוכנה לשינוי הגיע אל חייה אריק והפך אותה לאישה החזקה- אלכסנדרה.
גילה הבינה שיכולה לצמוח לה אהבה אמיתית עם ירון, אהבה המושתת על כבוד והערכה הדדית. דבר שלא חוותה מעולה עם בעלה לשעבר או דוד.

ומה עלה בגורלו של דוד?
הוא הלך והתדרדר מיום ליום. האלימות הפכה לחלק אינטגראלי מחייו והיא הופנתה כלפי הנשים בחייו וברצון נקמה באריק.
השדים בתוכו התערבבו ויצרו לחמות פנימיות הביאו אותו לאבדון: “האם אני באמת כל כך שונא אותה? ההבנה שאין לי תשובה חד משמעית לשאלה הזו שיתקה אותי. לא יכלתי לשקר לעצמי במקום הזה. חלק בי רצה לשחרר והחלק השני רצה לחנוק, לא ידעתי איזה מהם ישלוט בסופו של דבר.”
מי שהגבירה אצלו את דחף האלימות והוציאה צד אפל זה בחייו החוצה היתה טלי.
זוכרים אותה מהספרים הקודמים? כבתולה תמימה שלקחה חלק במסיבת סקס פרטית עם דוד, דני וגילה?
טלי בספר זה הפכה להיות המאהבת של דוד. היא היתה הפורקן לכעסים שלו.
אבל, טלי עצמה הסתירה שלדים בארון. היא התגלתה כשרון, בחורה בת שלושים (מבוגרת יותר ממראה) נשואה, שברחה ממוסד לחולי נפש. מה שסיבך עוד יותר את חייו של דוד…

בספרה השלישי, הסוגר את טרילוגיית הסודות, אריאלה חושפת בפני הקורא את כל הסודות החבויים ומראה לנו שהחיים הם בחירה תמידית. בספר 2 לוויות, חתונה אחת ולידה צפויה… של מי?
את זה תצטרכו לגלות לבד :-)

קריאה מהנה!

XOXO
אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה